Satılık Hercules Ha300 Tablet Sehpası

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda Dragonchaser tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  90 TL
  Takasa:
  kapalı
  Hiç kullanılmamıştır. Kutusunda, Senkop'tan alındığı gibi duruyor. IPad Mini kullandığım için onun farklı standı mevcut onu kullanıyorum.

  FİYAT: 90 TL


  HERCULES HA300 Tablet Sehpası


  HA-300 İle Tabletler Sahneye!
  Dijital müziğin hızlı gelişimi ile, tabletler hem canlı performanslarda hem de müzik üretiminin stüdyo aşamasında her geçen gün daha fazla kullanılıyor. Bu gerçekten yola çıkan ve müzisyenlerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ilke edinen HERCULES firması birçok aktif tablet kullanıcısı müzisyen arasında yaptığı araştırmalara dayanarak "HA300 Tablet Sehpası"nı üretti.


  HA300 Sahibi Olmak İçin 4 Önemli Sebep!

  8.9” - 10.1” ölçüleri arasındaki farklı tabletlerin tümüne uyacak şekilde tasarlanmıştır. iPad, iPad2, yeni iPad, Samsung Galaxy, Motorola Xoom, Acer Iconia, Asus Eee Pad ve belirtilen ölçülerde üretim yapan diğer tüm markalar ile uyumludur. Dolayısı ile tabletinizi değiştirdiğinizde aksesuarı da değiştirmek gerekmez. Paranız cebinizde kalır.

  360 derecelik küre bağlantı tasarımı, müzisyenin tabletini istediği gibi özgürce ve kolayca ayarlamasını mümkün kılmaktadır. Örneğin canlı performans sırasında spotlar yansıma mı yaptı, hemen zahmetsizce ve süratle yeni bir ayar yapabilirsiniz.

  Tek parçalı, koruma kaplı kıskaçları ile farklı ölçülerdeki mikrofon sehpaları için kolayca ayarlanarak monte edilir. Sadece mikrofon sehpalarına da değil, 15.8~25.4mm (0.62"~1”) ölçülerindeki yuvarlak ve 19mm (0.75”) ölçüsündeki kare formlu klavye sehpalarına da takılır.

  Ayrıca kutu içerisinde bulunan masa desteği sayesinde masa üstü kullanımı da mümkündür. Böylece sadece canlı performanslarda değil stüdyoda, evde çalışırken de kullanabilirsiniz.
   

  Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş