İstanbul Istanbul Içi Üniversite Öğrenci Grubumuza Vokal Arıyoruz

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda rukawa123 tarafından 7 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır vokal aramaktayız, en son buraya yazma fikri geldi. İstanbul içinde kurduğumuz grubumuza vokal arıyoruz. Genel olarak tarzımız rock/rock n roll, tercihen dilimizde İngilizce ancak vokale bağlı olarak dili ve tarzı yönlendirebiliriz. Uzun zamandır vokal aradığımız için tecrübesi büyük olmayan bir grubuz. Yani yeni kurulduk desem daha iyi olur. Çok profesyonel bir grup değiliz, gelen kişinin de çok profesyonel olmasına gerek yok. Maksadımız güzel bir dostluk kurmak, yeri gelince eğlenmek, yeri gelincede ciddi işler yapabilmektir. Kız/erkek fark etmez. Teşekkür ederim....
   
  Son düzenleme: 20 Eylül 2016
 2. Selam, vokalde çok iddialı olmamakla birlikte amatör olarak piyano, davul ve biraz daha az amatör olarak elektro ve klasik gitar çalıyorum. Herhangi bir gruba öncelikle eğlencesine bir noktadan sonra da bir yerlerde çıkarak müzik yapma niyetiyle katılma düşüncesindeyim. Sizde durumlar nedir? Eylül'den beri bir gelişme oldu mu?
   
 3. KOR Music (@kor.music) • Instagram photos and videos
  Merhaba ben Melih. 21 yaşındayım. Yukarıdaki linkte birkaç kaydım var. Dinleyip karar verebilirsiniz. İyi çalışmalar
  (Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi,... ve dahası gibi tarzlardan hoşlanıyor fakat birçok farklı türden şarkılara cover yapmayı çok seviyorum.)
   

Bu Sayfayı Paylaş