Srv Muzikteki Jackson

'Elektro Gitarlar' forumunda _Mr_Crowley_ tarafından 12 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar..
    Srv muzikteki jackson sl1 soloisti deneyen gören oldu mu? Fiyati cok uygun geldi.

2. Git bir an önce kendin dene. Burada birini bulana kadar uçar.

Satılacak gitar olmasa Özlem dükkana sokmaz onu.

Onur Yahya Öner bunu beğendi.
  3. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Eğer kırığı, tamiri vs. yoksa doların şu halinde bedava fiyat resmen. Birkaç hafta önce düşecekti de o...

4. Istanbul'da olsak..

5. Profiline bakmamışım, pardon :)

Bayramda kapalı. Floydlu bir gitar olmasa ben denerim. Ama çok sevmeme rağmen Jacksonlar konusunda da yeterli tecrübem yok. Sustain, rezonans, ton, kırık, çatlak açısından kontrol edebilirim ama.

_Mr_Crowley_ bunu beğendi.
  6. Çok sağolun, düşünüp yardimci olmaya çalismaniz yeter.

hackeiommi bunu beğendi.
  7. _Mr_Crowley_ bunu beğendi.
  8. hackeiommi bunu beğendi.
  9. O başlıktan sana yardımcı olan çıkmazsa yine ben elimden geldiğince aracı olurum.

10. 4.200tl bedava haliyse yandık ki ne yandık. :)
    Daha ne kadar devam edecek bu hükümdarlık arkadaş.

MehmetSunguralp bunu beğendi.
  11. EMM

EMM

735
    816
    4,556
    Düz siyahının sıfırı 13.000TL civarında, o yüzden bedava evet. :)

12. Zaten sıkıntı da düz siyahının 13000 TL civarında olması.

Hoş Türk Lirası bu kadar değersiz olduğu sürece, daha çook uzun yıllar sürer bu hükümdarlık.

Quetzatcoatl ve cenkcakmakci bunu beğendi.
  13. Srv sitesinde yok bu bahsi geçen gitar değil mi?

14. reverbde defalarca gördüm 2010 2011 civarı soloistleri daha ucuza bile.türkiye burası falan diyecek olan varsa burda 1500 dolar üstü gitarlar daha ucuza bile gitmiyor,1400 aşırı normal fiyat

15. Sitesinde halen duruyor.

gurkanisevic bunu beğendi.
  16. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Şu an yurt dışı ikinci el fiyatları bile 1500 dolardan başladığı için evet bedava hali. Tl nin değersiz olmasından, alım gücümüzün düşük olmasından dolayı tl ye çevirince pahalı gibi gözüküyor.

17. Yazdıktan sonra tekrar bakınca buldum telefondan baktığım için gözümden kaçmış sanırım teşekkürler...sıfırı 12900tl görünüyor bence ikinci el fiyatı gayet iyi hatta srvmusic fiyatlandırmasına göre bile :) musicmanler gibsonlar ikinci elde bu fiyatlara gidiyorsa usa Jackson da gitmeli :)

18. Her durumda çok iyi bir rakam.:)

19. 2500 dolar sıfırı, nasıl 13k'dan gidiyorsa zaten.

spitz ve Morbidity bunu beğendi.
  20. Yurtdisindan kargosu vergiler vs. Derken yurtici magaza fiyatlari 13.000tl civari oluyor

Bu Sayfayı Paylaş