Alınık Guitar Pro 5 Lisans

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda idieteque tarafından 13 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    TL
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba ;

Gitar pro 5 lisansı arıyorum , korsan kullanıma karşıyım , o sebep ile şu linkten indir şöyle crackla gibi yorumlar göndermesseniz sevinirim.
    Aerobas yetkililerine yazdım fakat artık Gitar Pro 5 in satılmadığını söylediler , ben de bu sebep ile ikinci elini arıyorum

Numaram : 0530 491 81 95
    [email protected]

İyi günler ,teşekkürler

2. Burayı fazla takip edemiyorum , mail yada telefonla ulaşırsanır sevinirim . ( ilan en üsste iken yazmış olayım )

3. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

894
    1,300
    9,255
    Tamamen merak ettigim icin soruyorum...Neden 6 degil de 5 :confused:, 5 ten sonra 6 bana ciddi rahatlik saglamisti...

Sevgiler ve saygilar...

WayTooBaD bunu beğendi.
  4. Aslında bulabileceğini pek sanmıyorum genelde crackli kullanıldı o program çıktığından beri 6'yı almanı tavsiye ederim. :)

5. TuxGuitar

Cidden para verip almana değmez TuxGuitar varken.

Son düzenleme: 14 Eylül 2016
    mapofheart bunu beğendi.
  6. Merhaba Grundar ;

Guitar pro 6 ile gitar pro 3,4,5 gibi eski versiyon yazılmış tabları çalıştırma noktasında sıkıntılar olabiliyormuş fakat internetten bir kaç yere bakınca bunun da çözümlerinin olduğunu gördüm.

Birde şuanda bende Gitar pro 6 'nın demo versiyonu mevcut , onunla da hiç birşeyi açamayınca ( Açamıyorum çünkü , demo olduğu için kendi örneklerinden başkasına izin vermiyor , Bu konuda doğrumuyum ? Ben demo kısıtlamalarını okuyunca öyle anladım ) biraz soğumuştum programdan.

Fakat lisans bulamayışım , ve üstteki bahsettiğim sorunlara da ufak ufak çözümler geliştirdikten sonra sanıyorum 6 yı kullanıcam

Tüm arkadaşlara soruyorum , siz guitar pro 6 ile daha önceki versiyonlar için yazılmış guitar p tablarını açabiliyormusunuz ?

Teşekkürler

7. Merhaba 1nsanetr ,

Biraz bakma fırsatım oldu da anladığım kadarıyla bu program ücretsiz ve gitar pro 3-4-5 tablarını çalıştırabilen , guitar pro'ya alternatif olarak yazılmış bir program ,

Kullanıcı olarak avantaj , dezavantajlarından bahsedebilir misin ? Özellikle sormak istediğim , korsan bir program değil dimi ? yani program kendinden ücretsiz ?

Çok teşekkürler , iyi bir şey gibi görünüyor.

1nsanetr bunu beğendi.
  8. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

894
    1,300
    9,255
    Sevgili @idieteque

Eski versiyonları açarken hiç sorun yaşamadım, hatta bu yönde bir sorun olduğunu ilk defa duyuyorum :confused:...5ten sonra 6 ilaç gibi geldi bana şiddetle tavsiye ederim (y)...

Sevgiler ve saygılar...

9. Bütünü ile ücretsiz. Gitar sesleri anlamında guitar pro kadar iyi değil. Ama zaten gitarları ben kendim kaydediyorum dolayısı ile hiç sorun değil.

Şunu bir inceleyin: Beleş Guitar Pro Alternatifi

10. Bugün programı indirip denedim , bana göre tek eksiği nota gosterımınde nota+olçu seklinde yada nota+gam şeklinde gosterime sahip olmayısı ... Bu sebep ile gozu çok yoruyor varmı çozumu ?

11. View>Show Score

idieteque bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş