Irig Hd 2

http://www.ikmultimedia.com/irighd2
Irig hd 2 çıkmış arkadaşlar, Pc ve Mac için Amplitube 4 ve ios versiyonunun full sürümü fe yanında 100€ fiyatı var. Ne düşünüyorsunuz?

• High definition digital guitar interface for iPhone, iPad, Mac and PC
  • High-quality instrument-level 1/4" Hi-Z input jack
  • Detachable cables for Lightning and USB included
  • Preamp input gain control
  • Headphone output with preamp and level control
  • 1/4" Amp Out jack with switchable output “FX” and “Thru”
  • High-quality low-noise, high-definition guitar preamp
  • High-quality 24-bit A/D conversion
  • 96kHz sampling rate – the highest in its class
  • Powered by the iOS device or USB
  • Can be used with line level signals from synthesizers, keyboards and mixers
  • Ultra-compact and lightweight – fits in your pocket, laptop bag or gig bag
  • Comes with microphone stand mounting clip and Velcro strip
  • Comes with AmpliTube 4 for Mac/PC
  • Unlocks full version features and gear ofAmpliTube for iOS (Free download from App Store)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel gözüküyor. Fakat amfi çıkışı ne işe yarayacak anlamadım.
Ben normal Irig kullanıyorum, bir adet kulaklık girişi var sadece, dönüştürücü bir jack ile 1/8"lik kulaklık girişine giriyorum diğer ucu ise 1/4". Oraya da normal gitar kablosunu takarak amfiye giriyorum. Şimdi hem kulaklık için 1/8" yer var, amfi içinde 1/4". Amacı bu olsa gerek, öyle anladım.
"HD 2 features an unbalanced 1/4" Amp Out jack that you can use to send your processed or unprocessed guitar signal to an external amplifier"
"Unbalanced" nedir, bilmiyorum.

Bence iPhone 7 nin gelmesiyle birlikte jack çıkışı eklenmiş versiyonuna benziyor :) ama hep düşündüğüm şeyleri yapmışlar o kemer askısı olmalıydı
Aynen katılıyorum. Çok basit iki kutupla yapılacak bir modifikasyon olmasına rağmen mecbur kalmasalar eklemeyeceklerdi o çıkış portunu. Ayrıca i rig takılı iken adaptör de takamıyorsunuz. Onu da yapabilecekleri halde yapmıyorlar çünkü o ihtiyaç için ayrı bir aparat la söğüşlüyorlar milleti.

Aynen katılıyorum. Çok basit iki kutupla yapılacak bir modifikasyon olmasına rağmen mecbur kalmasalar eklemeyeceklerdi o çıkış portunu. Ayrıca i rig takılı iken adaptör de takamıyorsunuz. Onu da yapabilecekleri halde yapmıyorlar çünkü o ihtiyaç için ayrı bir aparat la söğüşlüyorlar milleti.
Aynen hocam 40$ yolda Belkin's $40 Lightning Adapter Lets You Listen to Music and Charge Your iPhone 7 at the Same Time
7 alacaktım ama bu saçmalık yüzünden düşünmüyorum 8de jack girişine geri dönecekler yada piyasayı deneyip tutmadığını görünce yeni çıkacak pro veya s modelinde koyarlar

Geri