Satılık Alhambra 4-p Laud

'Akustik & Klasik Gitarlar ve Aksesuarları' forumunda evsanatcisi tarafından 15 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    340 Euro
    Takasa:
    açık
    Bir kaç sene önce @bensunaf beyefendiden meşakkatle almış idim. Alırken ne olur ne olmaz diye ilana yazdığı açıklamaları da kaydettim sanıyordum ama ya kaydetmemişim ya da kaybetmişim. çok güzel açıklamalar yazmıştı halbuki....
    Neyse benim açıklamalarımla yetinmeniz gerekecek:

Türkiyede başka olduğunu sanmıyorum. 12 telli İspanyol Lavtasıdır ama ben hiç 12 telli kullanmadım. 3, 4, 5 ya da 6 telli olarak çeşitli akort düzenlerinde kullandım. 6 tellii olarak seyahat gitarı gibi düşünebilirsiniz, tabi Mi değil de sol ya da La karar olarak. taktığınız tele bağlı olarak çekebileceğiniz kararlar da değişir. cümbüş teliyle de çok güzel ses veriyor ama pek uzun ömürlü olmuyor tabi. yurt dışı fiyatı 500 euro civarı. Cila düzeyinde ufak tefek vuruk çizikleri var onun dışında çok iyi durumda.Kendine özel soft case"i ile satılık.

Kombo elektro amfisi, akustik gitar veya, diğer satılıklarımla birlikte, ses kartı ile takas düşünüyorum. cazip olursa kombo bass amfisi ve elektro gitar teklifleri de değerlendirebilirim.

Fotoğraflar için:
    https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ra-4-p-laud-ispanyol-lavtasi-341903430/detay/

image.jpeg

Son düzenleme: 6 Ekim 2016
    Borknagar, uvidinli, gzf ve 2 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş