Satılık Fender Champion 20 Kombo Amfi

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda solitude71 tarafından 18 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    300 TL
    Takasa:
    kapalı
    Tertemiz sıfırdan farksız, ucuz yollusundan fender tonları lazım oldu almıştım, kullanmıyorum, kutusunda yatıyor. Çok az o da evde kullandım, sıfırdan farkını bulana hediye ederim o derece.
    Tweed ve Blackface kanalları gerçekten Fender. British kanalı hafiften Marshall kıvamında hatta Marshall'ın MG serisinden daha bile iyi bir Marshall diyebilirim :) ... metal isimli kanal ise iş görür ama aslında yaramaz. Çok tizden black metal tadında 250bpm üstü çalıyorsanız OK ama harbi tok metal tonu değil bu. Daha çok ben metalciyim öööeeerrr bak nasıl yardırıyorum dropD'yi filan diyen ergenleri tatmin etsin diye konulmuş bir şey. Gerçi hangi küçük modelleme amfisi öyle değil ki. Neyse dediğim gibi Fender'liğini çok iyi yapıyor ama metal istiyorsanız Blackstar'dır adres. Sesi kallavi, evi inletiyor yarıya gelmeden ama tabi küçük hoparlörü sahnede iş görmez - yine dediğim gibi hangi küçük modelleme amfisi görür ki.

Fender Champion 20 Amp - Zuhal Müzik
    Fender Champion 20 - Elektro Gitar Amfisi
    Champion™ 20 | Champion™ Amplifiers Series | Fender®

Pazarlık ve takas mesajlarına cevap yazmazsam kusura bakmayın - pazarlık ve takas YOK. Ben yine de bir sorayım dedim ya da şansımı deneyeyim diyecek olanlar için de geçerli bu. Teşekkürler.

İşlerim çok yoğun, aynı mahallede oturmuyorsak buluşmak zor olur, kendi kutusunda zaten alet, her yere kargo yaparım.

Reverberator bunu beğendi.
  2. Fiyatı 300 yaptım nakit fiyatın bile yarısından az ... gitsin yer açılsın, başka alacaklarım var biriktiler :)

Bu Sayfayı Paylaş