Alınık Başlangıç Gitarı Arıyorum| Gitar Önerisi

'Elektro Gitarlar' forumunda Papercut tarafından 18 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Bilecik
  Fiyat:
  450
  İyi günler, 4 yıl ritim gitar dersine gittim ve elektro gitar almak istiyorum. Elektro gitar konusunda yeniyim ve internetten ikinci el 350 ila 500 TL arasında gitar arıyorum.
  Genelde rock veya metal tarzı müzikler çalmayı düşünüyorum. İstediğim tek şey gitarı Get (güvenli e ticaret) ile alabilmek. Sahibinden sitesinden iki üç gitar bulmuştum. Ama hepsi beni get açtırmamaya zorladı. İnsanlar gitar bilgisi olmadığımı anlayınca geti kapatmaya çalışıyorlar çünkü geri yollamamı istemiyorlar.
  Amfisi olmasa da olur, amfiyi ileride biraz daha para biriktirince alıcam şimdilik guitar rig programıyla çalıcam. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler...

  Not: Get i olmayan gitarlar da önerebilirsiniz, get açmaları için mesaj atarım...
  Edit: Şimdilik Bulduğum bir kaç ilan
  GET siz ilanlar:
  https://www.sahibinden.com/ilan/ali...mukemmel-kondisyonda-cort-x2-307277496/detay/
  https://www.sahibinden.com/ilan/iki...zik-aletleri-ibanez-grg170dx-319684171/detay/
  GET li ilanlar:
  https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ablo-pluselektro-gitar-metodu-338951942/detay
  https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ibanez-elektro-gitar-grg170dx-332228491/detay
   
  Son düzenleme: 18 Eylül 2016
 2. forumdan referanslı birilerinin ilanlarına da bakabilirsiniz (alışveriş yaptığınız kişiler hakkında yorumlarınız başlığında nickname aratarak).. ama oturun arayın bana gitar bulun tavrı fazla armut piş ağzıma düşçülük oluyor.. sizin yapmadığınız aramayı başkası niye yapsın sizin için?
   
 3. Afedersin ben de tam açıklamadım. Ortalama iki haftadır gitar arıyorum ve hepsine mesaj yollayıp soruyorum fakat her zaman bir sıkıntı çıkıyor. Bu sabah bi gitar almak üzereydim 550 tl ye amfisiyle birlikte grg170dx alıcaktım, adam fiyatı 600 tl yaptı ve bana dedi ki "GET olmasına gerek yok sen bana parayı yolla kargolayayım ya da elden al". Elden alırsam gitarın bir sorunu varsa şayet anlayamam, burada gitardan anlayan dostlarım var onlara göstericem. İsterseniz buraya karar veremediğim 5-6 tane getsiz gitar var bulduğum, buraya linklerini atayım ona göre karar verin ? Herşeyi yaparım ben sadece sizin deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum
   
 4. İlanıma bakabilirsiniz. İsterseniz gette açabilirim. Fiyat 350 tl ibanez grg150p ca
   
 5. bana kaırsa alacağın gitar sabit köprü olsun, olabildiğince ince saplı olsun, elin klavyede -bune lan demiceğin şekilde- rahat etsin..
  gitar seçerken o mu, bu mu deme bence. bu şartlar başlangıç seviyes için çok yeterli olacaktır (y)
   

Bu Sayfayı Paylaş