Satılık Laney Vc30 1*12 Lambalı Kombo Amfi / Made In England

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda therock3434 tarafından 19 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1500 TL
    Takasa:
    açık
    Laney VC30 1*12 Lambalı Kombo Amfi

Oldukça güzel başarılı bir amfidir. 30W gücünde ,full lambalı ve iki kanala sahip. Üzerinde analog spring reverb bulunmaktadır.

Jazz,Blues;Rock gibi türler için oldukça uygun. Daha sert tarzlar için pedallarla çok iyi anlaşan bir amfi. Hem ev hem sahne kullanımı için uygun. Orijinal İngiliz yapımı.

İşlevsel olarak herhangi bir sıkıntısı yok. kozmetik olarak ise kulp kısmında ufak bir yıpranma mevcut.

İlgilenenler özel mesaj ile numaralarını bırakırlarsa cihazın kendi fotoğraf atabilirim. Bahçelievler'de evimde deneme imkanınız mevcut.

Pazarlık yok.
    Mesa,Xotic,Fulltone marka overdrive pedalları da takasta değerlendirebilirim.

Son düzenleme: 2 Aralık 2016
  2. hoparlör ne var acaba üzerinde.

3. Celestion Seventy 80 var stok olarak.

4. gzf

gzf

77
    66
    206
    Lionheart serisi ile major bir fark olup olmadığını merak ediyorum aslında. Bir Lionheart kullanıcısı olarak Celestion Heritage G12H dışında tolex mi itelenmiş acaba bana diye düşünmüyor değilim:). Bu arada kronik bir hastalık olarak kulbun yıpranması söz konusu sanırım. Şayet benzer karakterde ise Lionheart' la, distortion/drive pedalları(Keeley Mod DS-1-Bogner Überschall) ile çok enteresan sonuçlar veriyor. Laney nedense underrated bir muamele görse de VOX AC serisi ve Marshall DSL(yaklaşık)' i bir arada taşıması bence ciddi bir artı. İyi satışlar dilerim. Elimde olmasa alırdım gibime geliyor. Bunu niye yazdığımı sorarsanız "Laney sevelim, sevdirelim".

CAJEMIR ve therock3434 bunu beğendi.
  5. Teşekkürler güzel yorumunuz için , Vox AC almayı düşünürken bu amfiyi almıştım bende cidden çok yönlü bir amfi .

6. alik

alik

39
    8
    605
    VC serisini biliyorum. Cangöz Müzik de Lionheart serisinin 20 watt modelini denemiştim.Direk VC serisini hatırlatmıştı.Çok benziyorlar...en azından drive katının çok benzediğini hatırlıyorum.

CAJEMIR ve gzf bunu beğendi.
  7. Laney belki de performansına göre en underrated amfilerden biri. 2 sene önce isveçte yaşayan dayımın yanına gitmiştim. Kuzenlerle stüdyoya girdiğimiz zaman, favori grubum olan opethin de kullandığı, laney vh100 ile karşılaştım. Bir distortion bu kadar mı bana hitap eder? Ne mesanınkiler gibi baslı, Ne engl gibi kırçıllı ne de marshallar gibi midli. Tam bir denge distortionu. Ha ayrıca clean headroomu düşük olduğu için ya da biz ayarlayamadığımız için hafif crunchy ve parlak bir clean sesi almıştım. Ama hem ingiliz hem amerikan sesini başarıyla taşıyan nadir amfilerden biriydi.

8. underrated ne demek arkadaşlar.

9. alik

alik

39
    8
    605
    Değer bilinmeyen, hakettiği değeri görmeyen....
    Bence de Laney amfiler böyle.

10. gzf

gzf

77
    66
    206
    Burada benim hatam olmus. Underrated alik in de dedigi gibi goz ardi edilmis, hak ettigi degeri gormeyen manasi tasir. Sanirim bir Laney basligi istiyormus serguzest gonullerimiz:)

11. Foreva Laney!
    VH, GL, IRT, VC, LionHeart, Cube...

Zaten lambalı alacak param olursa ilk alacağım afi VH'dir.

12. Altamira n 400 klasik gitarla takas edermisiniz.

13. Teşekkür ederim ama ilgilendiğim bir ürün değil.

Bu Sayfayı Paylaş