(mastodon-alice In Chains-mars Volta) Giraffe Tongue Orchestra | Broken Lines — albüm Incelemesi

'Müzik - Genel' forumunda MelihBertan tarafından 22 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Herkese merhaba,
  Umarım herkes iyidir ve keyifler yerindedir.
  Bir kaç zamandır medium'da yazdığım albüm inceleme yazılarını Youtube'da video içeriğe dönüştürmeye karar verdim. Henüz kanalımda bir kaç video var ama 2 günde bir düzenli olarak yeni albüm inceleme videosu yayınlayacağım ve sizlerin de ilgilenebileceğini düşündüğümden paylaşmaya karar verdim. Kanalda tarz gözetmeksizin yeni çıkan ve her zaman favorim olmuş albümleri inceliyorum şimdilik. Yorumları tamamen bir dinleyici bakış açısıyla ve kendi beğenime göre yapıyorum. Siz de son zamanlarda favoriniz olmuş albümleri videoların altında benimle paylaşırsanız onları da dinlerim ve beğenirsem yorumlamaktan keyif alırım.Yorumladığım albümler hakkında kendi yorumlarınızı da benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Olumlu - olumsuz geliştirmeye açık her türlü yorumunuzu merakla bekliyorum, henüz çok yeni dolayısıyla katkınıza ihtiyacım var. Umarım beğenirsiniz.

  Medium sayfam - http://bit.ly/melihbertanmedium
  Giraffe Tongue Orchestra | Broken Lines — Albüm İncelemesi

   
  Son düzenleme: 18 Ekim 2016
  erenkavukcu, rosto, koray7 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
 2. Herkese merhaba,
  Jeff Beck - Loud Hailer albümünden bahsettiğim yeni videom yayında, siz de yorumlarınızı ve fikirleriniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim!

   
 3. Herkese merhaba,
  Yeni Opeth albümünden bahsettiğim yeni videom yayında, siz de yorumlarınızı ve fikirleriniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim!

   
 4. Herkese merhaba,
  Bu topraklardan çıkmış güzel bir proje Jakuzi grubunun ''Fantezi Müzik'' isimli albümünden bahsettiğim yeni videom yayında, siz de yorumlarınızı ve fikirleriniz benimle paylaşırsanız gerçekten çok sevinirim!

   
  J-P ve berdin123 bunu beğendi.
 5. Herkese merhaba!
  İsveçli bilinmezler grubu Ghost Meloria’dan sonra karşımıza bir cover EP ile çıktı. Şarkıların Ghost versiyonları kadar orijinal versiyonları da çok güzelmiş bu vesileyle öğrenmiş olduk. Bugün de bunun şerefine hem EP’ye hem de şarkıların orijinallerine göz atacağız!

   
  berdin123 bunu beğendi.
 6. Herkese merhaba,
  Alter Bridge - The Last Hero albümünden bahsettim, siz de yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

   
 7. Giraffe Tongue Orchestra kadrosunda süper grupların süper elemanlarını barındıran süper bir grup. İlk albümleri Broken Lines da süper olmasa da eğer beraber müzik yapmaya devam ederlerse süper olacak gibi görünüyor!

   
  berdin123 bunu beğendi.
 8. Mükemmel bir albüm. İncelemeniz olmasa gözden kaçırabilirdim. :D
   
  MelihBertan bunu beğendi.
 9. Kesinlikle çok iyi bir albüm olduğunu düşünüyorum ben de. Peki BONES grubunun müziğini dinledin mi? Dinlediysen bu albümdeki tarz ile grubun tarzında benzerlik gördün mü sende :)
  Bu arada videolar ve kanal ile ilgili olumlu-olumsuz her türlü yoruma da açığım fikirlerini söyleyebilirsin dilersen.
   

Bu Sayfayı Paylaş