Burn(Hard'n Heavy)-Ankara

niehayra alamet değil onu anlayamadım pek:) ama neyse çok güzel bi konserdi katılan gruplarda gerçekten başarılıydı sevgiler

hubup demiş ki:
hadi hayırlısı beyler ilk konserinizdi iyiydi.bi ara sahnenin aşağısında bi mikrofon bi bass gördüm pek hayra alamet değildi :) devam devam iyi başladınız...

bizi izleyenlerede teşekkürler.İzlemeyip gidenlerede ( o Kendini biliyor :p ) teşekkürler..adının baş harfi sercan hatta :D

Niye?Sen kahin misin? :LOL:

Sağolasın adaş,bu konserin hep çok önemli bir yeri olacak bizim için gerçekten,sercan heyvanına da bakma,herif bizi bile sattı değil sizi :LOL:

Nice konserlere... İlk konserinizde bu denli güzel bir amaca hizmet ettiğiniz için hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Görüşmek dileğiyle... Korhan BORA

SERCAN kardeşimm başarılar ...Herşey dilediğiniz gibi olur inşallah...Yavrum benim büyümüşte gonser veriyo!!Çok seviyom la seniii....lan sen varya aslansın kaplansın seni kesseler acımaz manyakmısın nesin seen!!:D gelmek nasip olmadı biliyosun...İnş. bi daha ki sefere gelip coşacam..

Hadin gayrı "B U R N" yarın & yardırın , coşun &costurun gayrıı.:D

beklendği gbi sağlam bi konserdi...geleceğe dayir(!) sinyaler werdi.....çabamız amacına ulaşmıstır umarız....başarılar saygılar sevgiler......

ayrıc sercan ben bitek bizi sattın sanıyodum....öhhööööö ankaranın yarısını satmış maybaş.........hade kalın sağlıcakla.....

Öyle ya sorma,sattı adam bizi ayak üstü,teşekkür ederiz cavit iyi dileklerin için...

Bu arada ahali ufukta konser görünmektedir,ayrıntılar için bizden ayrılmayın ;)

slmmm

İstanbuldan Voodoo Medicine grubu basarılar diler arkadaslar yolunuz açık olsun birlikte birgün aynı sahneyi paylasırız bu tarzı yaptıgınız ve azınlıkta oldugumuz bu tarzı desteklediğiniz için çok tesekkürler sizlere :)

cwdh496 demiş ki:
beklendği gbi sağlam bi konserdi...geleceğe dayir(!) sinyaler werdi.....çabamız amacına ulaşmıstır umarız....başarılar saygılar sevgiler......

ayrıc sercan ben bitek bizi sattın sanıyodum....öhhööööö ankaranın yarısını satmış maybaş.........hade kalın sağlıcakla.....

Abi işiniz gücünün yok şurda grubun forum sayfasında beni çekiştiriyorsunuz.Satarım ulan babamı tanımam oldu mu? :twisted: (Ben neymişimde haberim yokmuş :) )

Re: slmmm

steventyler demiş ki:
İstanbuldan Voodoo Medicine grubu basarılar diler arkadaslar yolunuz açık olsun birlikte birgün aynı sahneyi paylasırız bu tarzı yaptıgınız ve azınlıkta oldugumuz bu tarzı desteklediğiniz için çok tesekkürler sizlere :)

''Voodoo Medicine'' size sesleniyorum..Hüheytt :D ..İnşaallah günün birinde güzel bir organizasyonda aynı sahneyi paylaşırız..Sizlerede başarılar dileriz...Yolunuzda farınızda açık olsun :D ...Yeah!

Blackcold demiş ki:
Nice konserlere... İlk konserinizde bu denli güzel bir amaca hizmet ettiğiniz için hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Görüşmek dileğiyle... Korhan BORA
teşekkürler korhancım uzun zamandır nete giremeyince böle geç yazıyorum idare et artık ;)

taaaaam lan yüklenmeyin sercana :) satıcı adi kaçak gıcık uyuz biri olabilir ama (YUH) iyi çocuktur yaaa sevimli adamdır...Ne iltifat edermişim yaaaa

Geri