Satılık Marshall Avt50x Tribute 50 Watt Combo

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda mansursgmn tarafından 22 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Adana
    Fiyat:
    650 TL
    Takasa:
    açık
    Merhaba, bu amfiyi gene bu forumdan eski hesabım olan msegmen ile yaklaşık 2 yıl önce satın almıştım. Satın aldığım kişiyi şu anda hatırlamıyorum. Eski hesabıma giriş sağlayamadığım için kim olduğuna da bakamadım. Ben amfiyi bu fiyata aldım, bu fiyata satmayı düşünüyorum yani fiyatta pazarlık payı yoktur. Fender, G&L vb. strat türevleriyle takas edebilirim, gerekirse üstüne nakit koyacağım tabi ki. Ayrıca orta seviye ses kartlarıyla da aynı şekilde takas edebilirim.

Amfiye gelirsek beni tatmin etmeyen yanı yok. Çok sert müzik yapmıyorum, o tarza gider mi bilmem ama çok sert müzik dışında kesinlikle iyi bir amfi olduğunu düşünüyorum. Satma nedenim, birincil olarak artık yurtta kaldığım için amfiyi 4-5 sene kullanma şansım olmayacak. İkincil olaraksa kısa süre önce açtığım başlıkta sizden de yardım alarak strat almaya karar vermem. Yoksa bu amfiyi satıp daha iyi bir şeye geçeyim gibi bir düşüncem yoktu ve ekipmanlarım arasında değiştireceğim son şeydi diyebilirim.

Amfi hibrittir yani sadece preampinde lamba vardır. Poweramp'te yoktur.
    Amfinin footswitch'i durmaktadır.
    Herhangi bir kozmetik ya da işlevsel sorunu yok.
    Fiyat 650 TL (Tapatalktan girenler fiyat kısmını göremiyor sanırım)

Sahibinden linki (ilan onaylanınca) için tıklayın.
    Mansur Seğmen
    0531 284 2348

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 22 Eylül 2016

Bu Sayfayı Paylaş