Yousician Hakkında

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda Wasp tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Var mı kullanan. Anladığım kadarıyla gitar öğretiyor. Guitar heroyu gerçek gitarla çalıyorsun gibi. Ama başlangıç seviyesi için mi yoksa gerçekten güzel dersleri var mı orta ve ileri seviyeler için merak ediyorum.

2. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Teori açısından çok zengin olmamakla birlikte teknik açıdan orta ve üst seviyelere kesinlikle hitap eder. Ücretine değer mi o tartışılır ama en azından bedava denenip bakılabilir.

Wasp bunu beğendi.
  3. Merak edip indirmistim. Program gercekten basarili.

4. Aylık 50 lira gibi bir fiyata denk geliyor. Method şeklinde mi ilerliyor acaba gitar dersleri? Yoksa karman çorman istediğin dersi seçiosun falan mı?

5. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Metod halinde ilerliyor, belli şeyleri tamamlamadan ilerleyemiyorsunuz mesela.

6. Çok güzel bir uygulama. Gitarın sesini mikrofondan alıp dersi veriyor. Ama kulaklık ile kullanmak lazım.

7. Kerem

Kerem

314
    105
    505
    Merak edip indirdim gayet güzelmiş ancak fiyat çok fazla.. üzerine bir 50 lira daha koyulup licklibrary den premiyum üyelik alınırsa çok daha faydalı olur diye düşünmekteyim..

Bu Sayfayı Paylaş