Satılık Carvin Dc127 + Bare Knuckle Holydivers Made In Usa

'Elektro Gitarlar' forumunda koray7 tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. koray7

koray7

62
    495
    556
    Fiyat:
    5.500 TL
    Takasa:
    kapalı
    14438855_10157615316335121_160090468_o.jpg Merhaba,

Gitarı 2013 senesinde Amerika'dan getirdim. Çok özel custom gitarlar yapan Carvin / Kiesel firmasının DC127 serisidir. Gitarın Wilkinson tremolosu inanılmaz rahat ve iki tarafa hareket edebilirken aynı zamanda tel değiştirmek çok kolay ve akort stabilizasyonu maksimum seviyededir. Altın hardware ile krem beyaz gitarı inanılmaz elit gösteriyor. Her parçası ayrı özel. Üstündeki manyetikleri çok sönük geldiğinden çok özel manyetikler üreten butik İngiliz manyetik firması Bare Knuckle'ın Holy Divers modeli ile değiştirilmiştir. Manyetiklerin değeri 1000 lira civarındadır. Tonu inanılmaz parlak ve canlıdır. Alder gövde ile en uyumlu manyetik, firma ile fikir alışverişi yapıldıktan sonra seçilmiştir. Üstündeki düğmeler gitarın manyetiklerini single ya da humbucker kullanmaya olanak sağlamaktadır. Altın hardware'de ufak paslanmalar mevcuttur ama kullanım ile alakalı değil altın hardware'in hemen hepsinde gözüken bir şey olduğundandır ki çok kolay bir şekilde temizleme işlemi bir luthier tarafından uygulanabilir. Bana sorarsanız daha güzel hafif paslanmalar olması. Sap çok ince olmamakla beraber çok kalın da değildir. Tam ayarında ve komforludur. Klavye çok çok iyi bir ebony'den yapılmıştır. Direk kendini belli ediyor zaten. Gitarı satmamın sebebi Amerika'ya uzun süreli gidecek olmam ve zaten elimde çok fazla gitar olması. Gitar orjinal hardcase'i ile beraber Türkiye'nin her yerine kargolanabilir, İstanbul içi elden teslim de mümkündür. Gitarı Until Now isimli albümümde de kullandım. Hiçbir kozmetik vuruk çatlak vs yoktur. Akort burguları Schaller'dir. Bakımı daha yeni Feridun usta tarafından yapıldı. Akort sistemi şu an A# olması gerekiyor. Standart da kullandım, bu şekilde düşük akortlarda da. Kısacası yapım Amerika manyetikler İngiltere olan bir gitar. Açıkcası her yola gelebilen evladiyelik müthiş bir parça. Çok az pazarlık payı olabilir. Takas kesinlikle düşünmüyorum, gidiyorum diye satmayı düşünüyorum. Takas mesajlarına cevap verilmeyecektir. Ciddi alıcılar mesaj atsın sonra telefonlaşırız.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...uckle-holydivers-made-in-usa-344286142/detay/

BUGRA SISMAN

2. Maşşallaaaaahhh!!!!

akustiksamuray, fingerstyle ve koray7 bunu beğendi.
  3. Kerem

Kerem

314
    105
    505
    Buğra hoca kesinlikle çok güvenilir bir insandır ters herhangi birşey olmayacağının garantisini verebilirim. Ciddi alıcılara elinden geldiğince yardımcı olacağına inanıyorum. İyi satışlar dilerim.

koray7 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş