Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

daphne

ya benim kafamı yedırtecek kadar ii çalmayın abi yaaaa:)valla acayıp hoşuma gitti adamlar işi bilio abi:)hele demoya bittim prof olmuş...
arkadaşlar başarılarınızın devamını dılerim...
sadece ankarada degıl her yerde tanınıyorsunuz unutmayın...
merzifondan sevgiler...

Re: daphne

UZUNGITAR demiş ki:
ya benim kafamı yedırtecek kadar ii çalmayın abi yaaaa:)valla acayıp hoşuma gitti adamlar işi bilio abi:)hele demoya bittim prof olmuş...
arkadaşlar başarılarınızın devamını dılerim...
sadece ankarada degıl her yerde tanınıyorsunuz unutmayın...
merzifondan sevgiler...

yorum için çok çok teşekkür ederiz her zaman bekleriz dinlemeye....her perşembe insuladayız....

dün dinledim arkadaşlar tavsiye ederim,sahneleri çok ii,demolarını dinleyin hak vericeksiniz.sizleri cuma cumartesi günleri dinlemek isteriz.daha ii yerlerde olmanız dileğiyle...

(by DAPHNE)

arkadaşlar eleştirilerinize teşekkurler

DAPHNE ARTIK HER PERŞEMBE İNSULA ROCK BAR'DA

HER PERŞEMBE İNSULA ROCK BARDAYIZ....
insula(Bayındır Sok. Sakarya Kızılay Ankara)
SAAT:19:45-24:00

arkadaşlar gerçekten demoyu çok beğendim.ankaraya yolum düşerse kesinlikle sizi canlı dinlemeye gelicem.ayrıca uğurcum kendine çok iyi bak.yardımlarını asla unutamam:)

arkadaslar,
persembe gunu hersey o kadar guseldi ki anlatamayız. Orada olupta bizi dinleyen bizi destekleyen herkese ama herkese binlerce kez tesekkür ederiz. Orada yanımızda olamayıp desteğini hissettiğimiz arkadaslarımız sizleri unuttuk sanmayın hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
artık her perşembe İNSULA ROCK BAR'dayız. hepinizi bekliyoruz. Daha öncede söylemiştik SİZSİZ OLMAZ...

TEŞEKKÜRLER.
DAPHNE

persembe aksamı insula rock bar’daki programımızın resimleri ve videoları birkaç güne kadar web’e aktarılacaktır.
emeklerin için tesekkür ederiz ercan....

DAPHNE

daphne1ph0.jpg

Arkadaşlar programınız hayırlı olsun, başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri dinlemeyi çok istiyorum bir cumartesi ya da cuma akşamı programı da yapın da ben de geleyim :D

Geri