Daphne (Alternative-Rock)-Ankara

bu hafta asla kaçırmam gelicem bu arada gecen haftanın haberi geldi bana cok eğlneilmiş bu haftada böyle olmazsa bozuşuruz.....perşembe daphne dinlemeye.....

yine beenn..neden ben cünkü günün anlam ve önemini iceren bir istekte bulunjamm:) ben doom günü cocuguyum bugün:) tamm yarin gelemiyom insulaya cunku manisadayim,ama haftaya gelince ben de bi PARTY isterim..pasta benden,sarkilar sizden..kafam iyi olursa atlarim sahneye,2 yil oldu cikmayali ama olsun:) DaPHneeeee hani bana hediyeeee?? :LOL:

yine mi doğum günü yaaa varya insulanın kapısına yazdık zaten EVLİLİK,SÜNNET,DOÐUM GÜNLERİNİZ makul fiyata kutlanır diyeee.....neyse sende gelş senin kinide kutlıyalıum başka sırdaki varsa ösylesin hatta söyle yapalım bütün bi hafta buraya isim yazın doğum günü olanlar toptan bi kutlama yapalım :D

şaka bi yana siz her gün gelin biz hergün doğum günü kutlarız...

saygılar....

uyyyy kafa salladık
hopladık
bira içtik
önce zıplamadık sonra az zıpladık
kafa dağıttık
sonra yine salladık :D
davul topladık :D
metroya bindik eve geldik :D

Bir akşam bara eğlenmeye gidecekseniz ankarada akla gelen ilk isim 'daphne' olması gerektiğine kanaat getirdik.

güzeldi la :D

maç vardı h.ü vardı biraz mekan boştu ama ben yine cok eğelendim....git gide daha cok eğleniyoruz...teşşkürler gene dün akşam baya güseldi...

bir numara

abicim ben gittim gördüm şait oldum gerçekten bu kadarını beklemiyordum iki gitar bir davul ve vokalle çok süper bi müzik ortaya koyuyorlar ortaya koydukları müzik in yanında o canı yakın sıcak tavırları ankaradaki çogu grupta eksik olan bir özelliktir bundan sonra Allah bana ömür verirse her perşembe insuladayım herkesede tavsiye ederim pişman olursanız gelin beni dövün...

başarılarınızın devamını dilerim

Geri