Cin Seddi

Walla saka maka en iyisi cift gitar getirmek ben sırf o yuzden kendi gitarımı yaptırıyorum . Sahnede zor oluyo sorun yasanabiliyo :) Neyse usta aynen devam gayet guzelsiniz...

cin seddi,bu hafta da davulcunuz yeniydi galiba ama iyi kotardınız.
Uğur sesin iyiymiş abi devam söylemeye...
Özlem,dün alkol seni sahnede çok tatlı yaptı... :oops: :roll: :)
Haftaya da görüşceeeez.

Herkese selam,
Öncelikle övgülerin için teşekkürler allerji. Devam ederim tabi ki.
Sevgili Caner desteğin alkışların için sana da çok teşekkürler. En öndeydin gerçekten program boyunca. Umarım Behringer konusunda yardımcı olabilmişimdir. İstediğin her an kafana takılan sormak istediğin konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Ponza bekliyoruz artık seni de programlarımıza. Gel ve hep beraber eğlenelim gerçekten.
Çok teşekkürler herkese, bekliyoruz programlarımıza. Görüşmek dileğiyle.

Selam Cin seddi
Geçen aylarda sizi Yolcu'da izliyordum. Buradan gördüğüm gibi koştum Biziz Bar'a gittim. Yine coşturdunuz deliler gibi beni, arkadaşlarımı ve herkesi de. Bundan sonra da Cumartesilerimi yine işgal ettiniz valla. Çok saygılar ve sevgiler aynen devam.

Bu arada Avril Lavigne'leri de isteriz. Ondan da çalın bence. Yaşasın. Hatta daha çok çalın. :cigara Sizleri seviyoruz. :ask :elsallaa :tap:

Geldim valla. Nerlerdeydiniz? Öğrendim artık Biziz'de olduğunuzu. İstanbul'dan geldim yine. Gelince sizi özlemek çok güzel oluyor doğrusu. Bu Cumartesi şu Biziz denen yerdeyim. Yine Mor ve ötesi'nden birşeyler beklerim. Görüşmek üzere.

blurart çok teşekkürler...hep gel bekleriz birlikte :metalhead

avril vardı listede ama kandisine sabotaj oluyo bi zamandır en yakın zamanda avril abla çalıcaz, ;)

istanbullu dostum gelmiş yine yaşasın...
bizideyiz cumartesi saat 20:30

sen iste yeter ki, "mor ve ötesi" çalacağız söz...
hemde benin ve arkadaşlarımın en sevdiğim şarkısını çalacağız kısmetse :LOL:
dertliyim bir değil bin değil ya...of offf

cumartesi görüşmek üzere...

Sevgili Blurart ve sevgili Undran2...
Teşekkürler ilginiz bizi sevindiriyor. Avril hep ikinci plana atılan şanssız bir kızcağız oluyor. Ben de üzülmeye başladım gerçekten. Ama yakındır günü gelecektir onun da . Bu cumartesi özellikle gözlerimiz arar seni o zaman undran2
Zira Bir Derdimiz Var...
Herkesi bekleriz programlarımıza ...

selam arkadaşlar,
:elsalla Yolcu'daki programımızı soruyorsunuz...
Oradaki programımıza ara verdik :dans ,gelişmeler yaşandıkça duyurmaya gayret edeceğiz...
Görüşürüz bu akşam :zipla

Selam
Aslında haklısın. Cidden hatırı sayılır derecede uzun süre çaldık Yolcu Bar'da.
Şu an artık dinlemek isteyenleri Biziz'e bekleriz. Cumartesi 21.30'da.

Selam.
Çok büyük bir zevkle izledim sizi ve başarılar diliyorum arkadaşlar. Bir önerim var. Bence Pentagram da çalın. Erkek vokalin sesine de gitarına da yakışır bence.

Geri