Satılık Fender Classic 50s Telecaster

'Elektro Gitarlar' forumunda keremklm tarafından 25 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Bursa
    Fiyat:
    1900
    Takasa:
    açık
    -2012 yılında aldığım gitarımı amfi ve pedallarımı sattıktan sonra kullanamamam ve ortaya çıkan yeni maddi sorunlar nedeniyle satmak durumundayım.

Özellikleri ile ilgili internetten detaylı bilgi alabilirsiniz ama ben kısaca bilgilendireyim

dişbudak(ash) gövde

-tek parça maple(akçaağaç) sap ve tuşe

-vintage style stok manyetikler (gayet yeterlidir, tarza göre değiştirilebilir )

-7.25" klavye yarıçapı -vintage köprü

-vintage burgular

-"C" klavye şekli ve cilasından dolayı son derece rahat çalıma sahiptir, denediğinizde göreceksiniz.

-white blonde renk

-orjinal pickguardı beyaz renk fakat zamanla sararmasından dolayı siyah renk ile değiştirdim böyle daha güzel oldu bana göre

-fotoğraflarda gözüken çiziklerin dışında bi sorunu yoktur.

-Tercihim elden teslim gelip deneyin bakın içinize sinerse alın fakat şehirdışından ısrarlı alıcısı çıkarsa detaylı fotoğraf ve video kaydından sonra sağlam şekilde kargolayabilirim

-meksika standartlardan kesinlikle kalite ve sound olarak üstündür, baja, road worn gibi üst seviye meksika telelerden biridir.

-Yanında kendi gigbag'i ve fender askısı ile verilecektir.

Fotoğrafçılığa yeni yeni merak saldığım için mantıklı dslr fotoğraf makineleri ile takas düşünebilirim, özellikle aynasız modelleri.

Ekli dosyalar:

2. selamlar
    arkada görünen vox lil i satmayı düşündüğünüzde haberleşelim kolay gelsin

3. Selamlar
    Arkada görünen 15 watt modeli ve maalesef satıldı, gitarı satmamdaki büyük etkenlerden biri de amfinin satılmış olması.

aumit bunu beğendi.
  4. Fiyat acil nakit ihtiyacından dolayı 1900 TL olmuştur.

Bu Sayfayı Paylaş