Satılık Ibanez Rga42t Takaslık

'Elektro Gitarlar' forumunda Wasp tarafından 25 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  Takaslık
  Takasa:
  açık
  Takaslık. Maun gövde maple sap rosewood tuşe. Köprüde telleri tutturmak için olan küçük vidaları yok ama herhangi bir sıkıntı yaratmıyor resimden görebilirsiniz. Bakımı yaptırııldı 0.9 elixir tel var üzerinde. Bakımını Volkan Özdemir yaptı oda beğenmişti gitarı. Köprüyüde test ettik beraber gayet başarılı. Üzerinde Epiphone'dan çıkma pasif manyetikler vardır. Stok aktif manyetiklerinden bence daha iyi. Fretler harika durumda. Takas sebebim sapın bana biraz geniş gelmesi. Geniş derken üst eşik genişliğinden bahsediyorum. Üst eşiği 41-42mm veya arası olan (sabit köprü olmayan) gitarlarla takasa açıktır. Tamamen bu yüzden takaslıyorum. Bunun 43mm. Diceksiniz ki 1mm ne fark yaratacak ama çalarken hissediyorum ben farkı. Varsa elinizde istediğim türde gitar takas yapabiliriz.
   

  Ekli dosyalar:

  Son düzenleme: 25 Ekim 2016 23:09
 2. Fotoğraf var mıdır hocam?
   
 3. Pm attım. Numaranızı özelden atın çekip atayım. Bir türlü resimleri ekleyecek vakit bulamadım. Bedavaya mı satayım napayım taş gibi gitar yahu :)
   
 4. Bedavaya çektim yine fiyatı bitirdi bu alım satıım. Gitarı satma sebebim ibanez sapına alışmamam. Fiyata bakıp şüphesi olan gelsin denesin evimde canavar gibi gitar. Ama sevemedim klavyesini. Stock manyetiklerindense üstündeki pasif manyetikler çok daha iyi. Köprüde akort falan kaçırmıyor. Bedava yaptık fiyatı. Almak istediğim gitar satılırsa satmayacam klavyesine alışıp ömür boyu ibanez kullanacam :D
   
 5. Hocam resim mevcutsa gönderebilir misin acaba?
   
 6. İstediğim gitarda sıkıntı çıktı. Sadece takasa açıyorum tekrar. 41.3mm ve 42mm width nut gitarlarla takas açıktır.
   
 7. Resimler eklendi.
   
 8. Üst eşiği 41 42mm arası olan, sabit köprü olmayan gitarlarla takasa açıktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş