Satılık Seinberg Ur 12 Ses Kartı & Shure Sm57 Mikrofon

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda MehmetERSAN tarafından 27 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    500 TL
    Ses kartı ve mikrofonu evde jam kayıtları için aldım, sonra grup işlerine girince gereksiz geldi. Jamlerede keyif için çalıp adam gibi bir iki riff denk gelirse telefona kaydediyorum. Toplamda 50 saat civarı kullanmışımdır.

Ürünlerden bahsetmem gerekirse ses kartını sıfır compell den aldım kutusu falan duruyordu enson. Bu model ve Scarlett arasında kaldım scarlett de humbuckerla aşırı miktarda peak muhabbeti olduğundan bunda karar kıldım. Adaptörü bulabilirseniz ( Evet adaptörü Türkiyede yok, acayip birde girişi var hiçbir şey uymuyor, compell getiririz dedi ama ben uğraşmadım.. ) apple ürünleri ile uyumlu bir ses kartı imiş. Onun dışında usb ile bilgisayardan güç alıp çalışıyor. Ayrıntılı bilgi zaten internette vardır.

Sm 57 90 ların ortaları mexico yapımı. Mikrofonun üst kısmında bağlantı yalama olmuş, kağıt sıkıştırdım açılmıyor. Sahnede yarı yolda bırakabilir şarkı söyleyecekseniz. Ama enstrüman mikrofonlamada bir sıkıntı çıkartmadı. Yanında 5 metre veyahut daha uzun kablosu ile beraber. Kabloyu al bir ucunu mikrofona bir ucunu ses kartına tak kayıda başla. Mikrofonun kutusu vardı ama attım gitti zamanında, lakin deri kılıfı yıpranmışda olsa duruyor. Orjinaldir.

Ürünleri ayrı ayrı satmıyorum. En azından satılmazsa işime yarar.

İki ürün için 500 TL istiyorum.

Son düzenleme: 27 Eylül 2016
  2. Eklemeyi unutmuşum elinde expression pedalı olan varsa takas düşünebilirim. + sını - sini konuşuruzda pek + sı olmaz öyle pek ahım şahım bir expression aramıyorum. EHX Cock Fight la uyumlu olsun yeter.

Bu Sayfayı Paylaş