Mooer Pogo Prosesör

Arkadaşlar merhaba,
Analog Pedalları gayet başarılı olan Mooer'in prosesörüne rastladım internette. Line6 pocket pod benzeri bir görünüme sahip. Hem pil hemde adaptörle çalışabiliyor. Sizce nasıl bu pedal kullanan yada inceleyen oldu mu acaba?
POGO-3.jpg

Bunu bildiğimiz prossesör gibi düşünmeyin çünkü içinde amfi modellemesi yok , sadece kabin sim var.
Bir ara reverb olmayan amfimde reverb ile birlikte chorus tremolo delay gibi effektleri de kullanma imkanım olsun diye POD pocket almayı düşünmüştüm. Onlarda kabin ve amfi modellemeleri kapatılamadığı için işime yaramamıştı. Bunu iyi düşünmüşler. Send return e konabilir sabit bir delay ya da chorus için ve mixer pa sistem hatta vokal için bile her yerde iş görür.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu bildiğimiz prossesör gibi düşünmeyin çünkü içinde amfi modellemesi yok , sadece kabin sim var.
Bir ara reverb olmayan amfimde reverb ile birlikte chorus tremolo delay gibi effektleri de kullanma imkanım olsun diye POD pocket almayı düşünmüştüm. Onlarda kabin ve amfi modellemeleri kapatılamadığı için işime yaramamıştı. Bunu iyi düşünmüşler. Send return e konabilir sabit bir delay ya da chorus için ve mixer pa sistem hatta vokal için bile her yerde iş görür.
Blackstar ht1r kullanıyorum simulatörlü daha mı iyi olurdu emin olamadım :)

ha bu arada, maalesef dinlemedim. bir bakayım. Fuzz varmış üstünde... ben genelde değerlendirmemi fuzz üzerinden yapıyorum çünkü çoğu dijital alet fuzz konusunda sınıfta kalıyor... haha

Geri