Satılık Full Lambalı Boston At-15 (takaslı)

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda Erbil Özyörük tarafından 30 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Ankara
  Fiyat:
  500 TL
  Takasa:
  açık
  Amfinin ilk sahibiyim, sadece evde kullandım, halen tertemizdir, üçüncü fotoğrafta da görüldüğü üzere arkasındaki etiketin üzerindeki jelatini dahi durmaktadır. Daha detaylı fotoğraf isteyen ciddi alıcı olursa çekip gönderebilirim. Amfinin lambalarının ölçümünü yaptırdım, daha uzun süre götürecek kadar ömürleri var, amfinin tek kusuru açma/kapama ışığının yanmaması, 10 TL'ye yaptırılabilir ama bana zararı olmadığı için uğraşmak istemedim. Full lambalı, blues junior muadili, yaylı reverb ve tremolosu olan bir amfidir, sıfırının fiyatı 1.400 TL civarında. Bu fiyata bu özelliklere sahip böyle temiz bir amfi bulmak çok zor.

  Amfi full lambalı olduğu için her türlü analog pedal ve prosesör ile çok iyi sonuç veriyor. Amfi ile kullanıp çok iyi tonlar aldığım Boss Gt-6 prosesörümü de diğer bir ilanda satışa koydum, tertemiz prosesör, lütfen o ilana da bakınız. İkisini birlikte almak isteyen arkadaş olursa güzel bir indirim yapabilirim, çok uygun fiyata iyi bir setup sahibi olursunuz.

  Amfi ve prosesörü satma nedenim ise Yamaha THR-10 alıp çalışma odamda kullanmak, odam küçük olduğu için amfi + prosesör koyduğumda hareket alanım kalmıyor. Bu sebeple amfi sadece Yamaha THR 10 amfi ile takaslıktır, altı üstü konuşulur, bunun dışında herhangi bir amfi ve/veya ekipman ile takas düşünmüyorum.

  Amfinin özellikleri:
  Full Lambalı Kombo Ampli
  15 Watt (8 ohm) çıkış
  2 x EL84 Power lambaları
  2 x 12AX7 Preamp lambaları
  10" Celestion Hoparlör
  Spring Reverb
  Tremolo
  Volume – Tone – Intensity (yoğunluk) – Speed - Dimension ayarları

  boston1.JPG

  boston2.JPG

  boston3.JPG
   
 2. Prosesör satılmıştır, amfi ilanı hala güncel...
   

Bu Sayfayı Paylaş