Satılık Osman'ın Dükkanı

'Dükkanlar' forumunda osmancigil tarafından 2 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Çok acil, özel nedenlerden ortaya çıkan nakit ihtiyacımdan dolayı elimdeki tüm para edebilecek ekipman, aksesuar, enstruman...vs satışa koymak durumundayım... Çıkma parça şeklinde temizlik amacıyla ilana eklediğim ürünlerden sıfır fiyat referansı bulamadıklarım çoğunluktadır. Bu tip ürünlerle ilgili gerçekçi olmayan fiyatlar koymuşsam lütfen uyarın, maksat çerçöp olmasın birinin de işine yarasın...

Keith McMillen Instruments QuNexus - 550TL
    Keith McMillen Instruments QuNexus USB üzerinden çalışan bir MIDI kontrolcüsüdür. Ürün bir kaç saatlik kullanım süresine sahiptir. Orjinal ambalajı ve kutu içeriği ile satıştadır.
    [​IMG] [​IMG]

RME Babyface Pro - 2500TL
    Bir kaç aydır sahibi olduğum ve ülkemizden alınan RME Babyface Pro satılıktır. Ürün çok kısa bir süre kullanılmıştır. Tüm orjinal ambalaj ve kutu içeriği ile satılıktır. Kargo alıcıya aittir.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

CANON HF R506 + Lexar 64GB SD Card + Tripod Hediyeli - 650TL
    CANON HF R506 + Lexar 64GB SD Card + Tripod Hediyeli olmak üzere satılıktır. Ürün oldukça pratik bir kameradır. Ürün özelliklerini internet üzerinden araştırabilirsiniz. Ürünün yanında 64 GB Lexar Class 10 (140TL filan fiyatı sadece kartın) ve Tripod hediyesi bulunmaktadır. Ayrı ayrı satılmayacaktır.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ibanez AR300RE Perdesiz Elektro Gitar - 1800TL
    Çok acil bir durumdan dolayı satılıktır. Gitar 2006 Kore yapımı bir Ibanez AR300 Reissue elektro gitardır. Gitarı oldukça modifiye ettim. Manyetikler Seymour Duncan 35. Yıl Özel JB/JAZZ (Zebra) setidir. Ayrıca gitar Matt Guitars (Hakan Seçkin) tarafından perdesize çevrilmiştir. Üzerindeki devre ile Rus malı bir kapasitör devreye sokulup çıkarılarak kapalı bir ton elde edebilirsiniz, İki adet CTS volume potansına sahiptir. Perde yerleri doldurulurken fosfor da kullanıldığından bir LED ile gitar sapı aydınlatıldığından karanlıkta parlamaktadır. Gitarın sap arkası satin hale getirilmiştir, klavye ise akrilik ile kaplıdır. Daha önce dediğim gibi normalde asla satmayacağım bir enstruman ancak şartlardan dolayı acil nakite ihtiyacım bulunmaktadır. Basit bir kılıf, temizlik aksesuarları ve askı ile verilecektir, ayrıca yanında 3 adet istediğiniz model Chicken Picks hediyedir.

Chicken Picks - Uzun Ömürlü Gitar Penaları - 20TL/Tane
    Hızlıca gitmesi açısından fiyatı uygun tutuyorum. Minimum 3 adet alımlarda kargo bana ait.

BADAZZ 2.5mm - 17 adet
    BADAZZ 2.0mm - 5 adet
    BERMUDA 2.1mm - 21 adet
    BERMUDA 2.7mm - 21 adet
    LIGHT 2.2mm - 31 adet
    REGULAR 2.6mm - 12 adet
    SHREDDER 3.5mm - 35 adet
    *Forumda ayrıca Chicken Picks başlığı da mevcuttur. Penaları burdan görüp almak isteyene ufak kampanya 6 adet alana bir adet bedava, ayrıca kargo yine ücretsiz!

Evans Practice Pad 12 inch tek taraflı çalışma padi - 95TL
    Bir ay kullanılmıştır. 12 inch ve tek taraflı versiyondur. Üzerinde kullanım izleri bulunmaktadır. Ancak tahmin edebileceğiz üzere fonksiyonel olarak herhangi bir problemi yoktur. Kargo tarafıma ait olmak üzere her ile gönderebilirim.

Seagate Expansion 1.5 TB + ICY BOX Harddisk Kutusu ile - 150TL
    Seagate Expansion 1.5 TB hard disk ICY Box hard disk kutu ile satılıktır. Normalde Seagate bu harddiski plastik bir kutuda satmaktaydı. Ancak kutu tasarımından ötürü hard disk ile bir çok kişi problem yaşamıştır. Bu nedenle kendim bir ICY BOX kutu alarak kullanmaktaydım. Açıkçası dürüst olmak gerekirse ürünü yalnızca 3. bir yedek olarak kullanıyordum. Çok stabil değil, arada kutu üzerinden aç kapa yaparak görüyor. Ancak yıllardır hiç bir şekilde veri kaybettirmedi. Bu nedenle fiyatı uygun tutuyorum. Sadece kutusunu İngiltere'de 25£'a filan almıştım.
    [​IMG] [​IMG]

ASUS F3JC Kali Linux Kurulu + Orjinal Çanta ve Mouse - 200TL
    Asus F3JC model ve üzerinde Kali Linux kurulu laptop satılıktır. Bilgisayarın RAM'i 2 + 1 GB Kingston RAM ile upgrade edilmiştir. Yalnızca RAM parası kadar fiyata tüm bilgisayarı veriyorum. Orjinal çanta ve mouse ile satılıktır. Bilgisayar oldukça eski ve ufak problemlere sahip bir bilgisayardır. Touch Pad'te sağ tık kısmı çalışmamaktadır. Ayrıca monitör kirişlerinden biri kırılmıştır ve tamir edilmiştir. Uygun fiyata ofis işlerinizi yapabileceğiniz bir bilgisayardır. Ben şahsen güvenlik ve hack üzerine denemeler yapmak amacıyla kullanmaktayım. Ancak dilerseniz günlük işler için de kullanabilirsiniz.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sovtek Rus Malı 12AX7WA Lamba - 35TL
    Sanırım Koch Preamfimden kalan son lamba, şans eseri buldum.
    [​IMG] [​IMG]

Neutrik XLR (Dişi) - RCA Audio Kablo x 2 - 35TL
    2 adet Neutrik XLR (Dişi) - RCA Audio Kablo satılıktır. Tek fiyat 20TL, ikisi birden 35TL'dir. Kargo alıcıya aittir.
    [​IMG] [​IMG]

Neutrik Uçlu Klotz Kablolu Pedal Ara Kablosu 1 Adet - 35TL

Kingston 512MB RAM x 2 - 20TL
    Asus F3JC model laptoptan çıkma iki adet Kingston marka 512MB RAM satılıktır. Kargo alıcıya aittir.

MSI Serial ATA Kablo - 15TL
    MSI marka serial ATA kablo. Kargo alıcıya aittir.

eSATA Kablo (Siyah) - 15TL
    eSATA sıfır kablo. Kargo alıcıya aittir.

Japon Malı RCA-RCA (Erkek) x 2 Audio Kablo - 35TL
    Japon Malı RCA-RCA (Erkek) x 2 Audio Kablo, kargo alıcıya aittir.

SLink 3.5mm Stereo Erkek - Dişi Dönüştürücü Kablo - 20TL

SLink 3.5mm Stereo Erkek - Dişi Dönüştürücü Kablo, kargo alıcıya aittir.

3.5 mm Stereo Erkek-Erkek x 2 Audio Kablo - 10TL
    3.5 mm Stereo Erkek-Erkek x 2 Audio Kablo. Kargo alıcıya aittir, fiyat ikisi içindir.

Philips HDMI Kablo - 15TL

Philips HDMI Kablo, kargo alıcıya aittir.

RCA Erkek x 2 Audio Kablo - 15TL
    RCA Erkek x 2 Audio Kablo

RCA (Dişi) - 6.35 Mono (Erkek) x 2 Dönüştürücü Adaptör - 5TL
    RCA (Dişi) - 6.35 Mono (Erkek) x 2 Dönüştürücü Adaptör, fiyat ikisi içindir. Kargo alıcıya aittir.

Seymour Duncan Humbucker Manyetik Çerçevesi (Siyah) - 15TL
    Orjinal Seymour Duncan (Trembucker, Köprü) Humbucker Manyetik Çerçevesi (Siyah) satılıktır, ürün sıfırdır, monte edilmemiştir. Köprü pozisyonu için uygun olacaktır. Kargo alıcıya aittir.

Elektro Gitar Manyetik Vida ve Yay Setleri x 2 - 15TL
    Seymour Duncan Elektro Gitar Manyetik Vida ve Yay Setleri, iki adet sıfır açılmamış şekilde mevcuttur. Fiyat ikisi içindir, kargo alıcıya aittir.

Ibanez AR300RE 4 adet potans düğmesi - 10TL
    İlandaki gitardan çıkma 4 adet potans düğmesi
    Planet Waves PWGS Glass Slides Medium - 15TL
    Az kullanılmış medium opsiyon.

Planet Waves PWGS-B - 15TL
    Linkteki slide'dır, ilaç şişesi kıvamında
    Planet Waves PWGS-B - Gitar Cam slide

Kore Malı 32MB MMC Kart - 10TL
    Kore Malı 32MB MMC Kart, eski bir telefondan çıkmadır. Bilgisayardaki SD kart girişine taktığımızda çalıştığı gözlemlenmiştir. MMC kart olarak geçiyor muhtemelen, kargo alıcıya ait olmak üzere her ile gönderebiliriz.
    [​IMG] [​IMG]

Hybrid Picking For Guitar - Gustavo Assis-Brasil - 70TL
    Hybrid Picking üzerine yazılmış en kapsamlı kitap olan Hybrid Picking For Guitar - Gustavo Assis-Brasil satılıktır. Kitapta kullanım izleri mevcuttur. CD'si yalnızca bir kere kullanılarak mp3 formatına çevrilmiştir ve temiz durumdadır. Amazon'dan almıştım, bu civardaki kitapları 150TL'ye filan kargo dahil alabilirsiniz.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Dahası geliyor...

Son düzenleme: 8 Ekim 2016
  2. Gitarın tonlarına bayıldım... :)
    Hangi ampli ile çaldınız bilmiyorum ama sonuç çok güzel.
    Hafiften mızraplı tambur tonlarını yakalamış gidiyor...;)

osmancigil bunu beğendi.
  3. Teşekkürler :) Gitar direkt olarak RME Babyface Pro ile kayıt edildi, amfi simulasyonu olarak yanlış hatırlamıyorsam Revalver 4 kullandım.

uvidinli bunu beğendi.
  4. Bende de bir Spectorcore bass var perdesiz bass haline getirttim. Piezzo manyetiği olduğu için neredeyse bu tonlara yaklaşıyor.
    Gerçekten çok lezzetli tonlar...:)

Bu Sayfayı Paylaş