Satılık Nikon 1 V1 Aynasız Fotoğraf Makinesi - Kamera

'Elektronik Ürün ve Aksesuarları' forumunda cemborek3 tarafından 2 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    650TL
    1,5 yıl kadar önce Vatan Bilgisayar' dan alındı. Temiz sorunsuz. Makine ile gelen 10mm 2.8 lensi sattım, yerine ebay den 10-30mm VR lens aldım. Şu anda sadece lensin satış fiyatı ebay' de 120 usd, Türkiye ' de 599 TL. Lenste otomatik kapak ve görüntü sabitleyici özellik var. Video çekimlerinde bu özellik ön plana çıkıyor. Rig olmadan gimbalsiz sadece elde tutarak gayet kabul edilebilir videolar elde edebilirsiniz.

Fotoğraf makinesi 2.7 crop sensörlü (cx sensör) yani 10mm 'yi bu makinede 2.7 ile çarpıp 27mm gibi düşünün, 30mm ise 81mm ' ye denk geliyor. Genel amaçlı çekimlerinizi (geniş açı, medium telefoto, portre gibi ) başka hiçbir lense ihtiyacınız kalmadan yapabilirsiniz.

Makine ayrıca 1080 çözünürlükte 60fps video çekimi yapabilmekte.

Makinenin yanında yedek pil (Hayyam pasajından aldığım yan sanayi yedek pili), şarj ünitesi, kayışı, taşıma çantası, data kablosu ve kutusunu vereceğim. Fotoğraflarda hepsi görülüyor.

Elimde M42 cidalı eski tip lensleri kullanabilmeniz için bir de adaptör mevcut,15-20 usd değerinde onu da hediye ediyorum. (Türkiye ' de pek bulunmuyor, sizi yurt dışı bekleme zahmetinden kurtarıyorum.)

Fiyat 650 liradır. Oldukça makul tuttum fiyatı. Pazarlık etmeyiniz lütfen.

Kargoya vermeyeceğim, alıcı görerek elden almalı.

Saygılar
    0 531 742 41 83 DSC00833.JPG DSC00834.JPG DSC00835.JPG

Bu Sayfayı Paylaş