Satılık Schecter Sls C1 - Fr A - Mat Siyah

'Elektro Gitarlar' forumunda Kont_De_La_Fere tarafından 3 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Kocaeli
    Fiyat:
    1800
    Takasa:
    açık
    Elimde geçen sene DO-re Müzik Kasım ayı Schecter kampanyasında 2000 TL nakit paraya aldığım SLS C1 - Active model gitar mevcut.

HH - Seymour Duncan blackouts manyetiklere sahip. Offset dot inlayleri var.

Original Floyd Rose - FRT 1000 modeli gitarın üzerinde. Bu Floyd Rose Kore üretimi, ancak bütün özellikleri ve malzemesi Almanya üretimi Floyd Rose'larla aynı. Çok az ve özenli kullandım. Floyd Rose, orijinal dahi olsa bilirsiniz ki kötü kullanıldığında bir daha iflah olabilen bir şey değildir.

Aldığım sıralarda 6-7 gitarım vardı. O sıralarda pek çalamamıştım. Yeni yeni birkaç aydır çalıyorum, 2. kez telini dün değiştirdim Ernie Ball 10'luk tel taktım. Standart Mi'de ayarlı. 20 saat çalınmadı toplamda. Teller üzerinde 1-2 ay durup eskidiği için yeni paket takıp öyle çaldım.

Grup işlerim yüzünden benzer bir gitarın Sabit köprülüsüne ihtiyacım var. Bu yüzden satıyorum. Gıcır gıcır gitar almak istiyorsanız buyurun. Do-re müzik'ten gelirken orijinal karton kutusu da vardı, her yere kargo yapabilirim.

Herşeyiyle sıfır. Güzel bir gitar. Özelliklerini araştırabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Şimdilik temsili resim yüklüyorum.
    IMG_4155.JPG IMG_4156.JPG IMG_4157.JPG IMG_4158.JPG IMG_4159.JPG IMG_4160.JPG IMG_4162.JPG IMG_4163.JPG IMG_4165.JPG IMG_4166.JPG IMG_4167.JPG IMG_4168.JPG IMG_4169.JPG

Son düzenleme: 17 Ekim 2016
  2. Ilanımdamki ibanez rg2570 e vsl ile takas düşünür müsünüz?

Bu Sayfayı Paylaş