Gitarı Yurt Dışına Göndermek

kargo için yapacağın şudur;Arkadaşın Dore müzikten hardcase i içine konan dış karton ( kalın) kutusundan rica edip alacak markasına göre. zaten çöpe atıyorlar onun içine hardcase i koyup pıt pıt lı naylon ile bir kez sarınca kargoda asla bir şey olmaz.Bizzat defalarca denedim.Hatta diş ambalaja bile gerek olmuyor.

Şöyle bir sorun var,arkadaşım Antalya'da oturuyor gitar İstanbul'da eniştemin yanında ve eniştem Esenyurt'ta oturuyor dora müzik beşiktaş da :D ama arkdaşım 18 kasımda İstanbul'a gelicek ve benim eski klasik gitarı alıcaktı eniştemden belki o zaman arkadaşım dore müzikten alıp verebilir ama tabi dore müzik uzak olduğu için taşıyabilimi bilmem çünkü metrobüs ile gidicek oraya

kargo için yapacağın şudur;Arkadaşın Dore müzikten hardcase i içine konan dış karton ( kalın) kutusundan rica edip alacak markasına göre. zaten çöpe atıyorlar onun içine hardcase i koyup pıt pıt lı naylon ile bir kez sarınca kargoda asla bir şey olmaz.Bizzat defalarca denedim.Hatta diş ambalaja bile gerek olmuyor.
Bende hardcase yok aynı düzeneği gigbag ile yapsam ne olur acaba?

Geri