Ölümle Dans

'Forum Meydanı' forumunda gorona_85 tarafından 27 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. Ölümle Dans

Yönetmen Jon Keeyes
    Senaryo Jon Keeyes
    Oyuncular Edward Furlong, Michael Madsen, Arnold Vosloo, Ling Bai, Jordana Spiro
    Filmin Türü Aksiyon, Gerilim
    Orijinal Adı Living & Dying
    Yapımcı Firma Hermes Film, New Films International
    Yapım Yılı 2007
    Yapım Ülkesi ABD
    Orijinal Dili İngilizce
    Filmin Süresi 90 dakika
    Resmi Sitesi http://www.highlandmyst.com/li..
    Dağıtıcı Firma Warner Bros
    Vizyon Tarihi 30.03.2007

Filmin Konusu

Ölümle Dans, gerçekleştirdikleri soygun sonrasında polisten kaçmak için bir kafeteryaya sığınan üç banka soyguncusunun, o sırada içeride bulunan iki katil tarafından müşterilerle birlikte rehin alınmalarını ve kendileri ile içeridekileri kurtarmaya çalışmalarını konu edinen, gerilimi yüksek bir aksiyon filmi.

filmin benim için en önemli özelliği galaya gidebilecek olmam. önemli bi durum olmazsa davetiyem hazır ve gitcem. inşallah gittiğime değer :roll:

saygılar

2. Bu Tamer Karadagli ve Deniz Akkaya 'nin da rol aldigi film mi?

3. evet

4. Türk oyuncular hep Dünyaca ünlü oyuncularla çalıştık dediler?Kim ki onlar?Hiçbirini tanıyan varmı aranızda?

5. Evet Michael Madsen bayağı ünlüdür Rezervuar köpeklerinde de oynadı.
    Onun dışında Mumya da oynayan adam da var.
    Kurtlar vadisinde de oynamıştı hem o (filmde).

6. Valla açıkçası gayette tanınan kişiler edward furlong olsun (american history x, terminator) Michael madsen olsun. Zaten zırt diye robert de niro yla edward norton'la film çevirecek halleri yok. Zaten filmin oyuncuları bu filmin sadece ufak bi adım olduğunu söylemişti sanırım. Düşk bütçeli basit bi aksiyon filmi zaten. Fazla bişey beklememek lazım.

7. Bu ikisinin oynamasinin nedeni filmin yapimcilarindan biri Istanbul`dan. Cok buyuk basari demek zor bir b-filmde rol aliyorlar diye ama filmi yine de izlemeyi planliyorum. Berbat bir filme benziyor ama bakalim yillarca Amerika`da kalmis Tamer Karadagli`nin ingilizcesi nasil :)

Bu Sayfayı Paylaş