500 Tl Gitar Tavsiyesi

'Elektro Gitarlar' forumunda alpdesis tarafından 4 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Başlıkta da belirttiğim gibi 500 tl kadar bütçem var. 2.el olur sıfır olur gitar önerileriniz nedir? Başlangıç ve orta seviye için alacağım. Genelde hard rock thrash heavy falan çalmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

2. Başlangıç için alıyorsanız 2. el bi ibanez grg170 dx alın derim. Sizi uzun bir süre idare edecektir. Gitarın özellikle drive tonları iyidir.

3. bende öyle düşündüm lakin jackson ya da schecter da gitmez mi başlangıç için falan?

4. Saddly2

Saddly2

41
    21
    6
    Ibanez Rg370dx 2.el bakabilirsin

5. Saddly2

Saddly2

41
    21
    6
    Özellikle Kore serileri hem ucuz hem de kaliteli

6. hackeiommi bunu beğendi.
  7. Normalde bu tür başlıklarda pazarlama tarzı reklam yapılmasını sevmem, tepki de gösteririm. Ama bu sefer tam yerinde bir hatırlatma olmuş. Güzel gitar, güzel fiyat.

CenkAbd bunu beğendi.
  8. Teşekkür ederim. Daha önce yaptığım bir şey değildi reklam yapmak, açıkçası itici geliyor bana da fakat gitar garip bir şekilde fiyatını, şahsi fikrimce, uygun tutmama rağmen satılmadı. Bende konuyu görünce bir yazayım dedim.

9. Böyle güzel, yerinde tavsiye varsın olsun :)
    Cort ile takaslayan mı gurban? Petrucci gibi Cortum var vallaha bak :D:D (Bu kısım takılmaca :))

CenkAbd bunu beğendi.
  10. Herkese bir superstrat lazım gerçekten :D, her yola geliyor mübarekler :D. İyi günlerde kullanın :).

hackeiommi bunu beğendi.
  11. Teşekkürler :)

12. yani onlar da olabilir ama ibanezin başlangıç gitarları bence hem kullanımı daha basit hem de gözlemlediğim kadarıyla çok sorun yapmayan gitarlar. ton olarak da fiyatına göre gayet iyi diye düşünmekteyim. grx40 ve gr170dx kullandım. hatta grg170dxi halen kullanıyorum. yedek gitarım :) ayrıca grg370 gibi gitarları şu aşamanız için önermiyorum. çünkü köprü sistemleri farklı. ayar yapmada tel kopmasında filan baya uğraşırsınız. biraz zahmetli gitarlardır.

Bu Sayfayı Paylaş