Satılık Jackson Ps4 Performer

'Elektro Gitarlar' forumunda dingdongdaddy tarafından 4 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    900₺
    Takasa:
    kapalı
    selamlar
    tahminim 95-96 civarı üretilmiş, yine tahminim kore üretimi, hsh gitarım satılıktır..
    değişeni yoktur, yürüyeni.. ne diyordum, vuruğu kırığı boya dökülmesi yok, reversed headstock, üst kısımda minik dot inlay, fr - manyetikler sağlam, perdeler sorunsuz, akort stabilitesi her fr'lu gitar kadar demek istiyorum -ama ya insanlar inanılmaz hassas ya da konu çok abartılıyor- fr'daki vidalarla ince ayar çekerek bir hafta 10 gün nut kilitlerini açmadan hayat geçiyor..
    tek sıkıntısı tunerlardaki plastik halkalar, biri düşmüş ve 1-2si çatlak, nut'ı kilitleyecekseniz sorun yaşamazsınız..
    çok rahat bir gitardır, benim düzenli antrenman ve stüdyo gitarım.. başlangıç seviyesi için müthiş, daha ileri seviyeler için de yabana atılmayacak rahatlıkta bir gitardır..
    hardcase yok o yüzden ankara elden teslim tercih ediyorum, fiyat sondur, beytepe kampusunda deneme imkanı vardır, sadece ehx c9 ile takas söz konusu olabilir, başka bişey teklif etmeyiniz..
    gitar geçen seneyi @calistopace kardeşimde (ki bölümden öğrencimdir) geçirdi, tembelliğimden onun çektiği fotoları iznine sığınarak kullanıyorum..
    müzikli günler, iyi forumlar..

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

2. ŞEVKET1.jpg

:D:D

taratur ve uvidinli bunu beğendi.
  3. Hah iştee...:D
    Ben de birazdan "KENDİİİİ DÜŞŞENNN AĞĞLAMAZZZZ!" diyeceğim, ama görseli yok!.. :LOL::notworthy::ROFLMAO:

hackeiommi bunu beğendi.

4. İlk gördüğüm anda dedim de belli etmek istemedim :ROFLMAO::ROFLMAO:

uvidinli bunu beğendi.
  5. gitarı iki sene gibi bir süre kullandım cidden çok güzel bir gitar. çalımı ve rahatlığını hala ararım. onur hocam da gerçekten çok iyi birisidir. onur hocayla tanışmak için bile denemeye gitmeye değer. zaten denemeye giderseniz eminim gitarı alırsınız çünkü gerçekten iyi bir gitar

6. biraz tozlu :)
    telleri de eskidi
    hallederiz, kolay

uvidinli bunu beğendi.
  7. Sıkıntı yok!...
    Hakan'ın da @hackeiommi cüzdanı biraz tozlanmıştır, arada o da temizlenmiş olur...:LOL::notworthy::ROFLMAO:

saftirik elmer ve hackeiommi bunu beğendi.
  8. gitarda birkaç noktada ufak çizik vuruk varmış, ilk fırsatta fotolarını yükleyeceğim..

9. 12 ve 24. perdedeki dotları görünce Japon sandım ama fotodan görebildiğim kadarıyla seri no 1 ile başlıyor. Bu sebeple Kore üretimi. Nitekim ilginç gitarmış, üretim Kore'den Japonya'ya geçtiği yıl üretilmiş olabilir, bu da dediğiniz gibi yaklaşık 1996 başı...
    İyi satışlar.

dingdongdaddy bunu beğendi.
  10. benim de tahminim o yönde idi @mapofheart
    arkadaki kapağın konumu hariç ve de 9 yerine 1le başlayan seri no hariç japonlardan ayırdedilebilir bir durumu yok.. teşekkürler

mapofheart bunu beğendi.
  11. Hayret bi şey, bu güzel gitar hala satılmadı mı? :eek:

12. ilginç cidden :)
    300$ bile değil haha

uvidinli bunu beğendi.
  13. Gençler ha bire gitar tavsiyesi bekliyor ya, ona gülüyorum...:LOL:
    Dev gibi canavar neredeyse ellerini ısıracak, ortalıkta ha babam de babam canavar arıyorlar...:ROFLMAO:

14. bunu parçalayıp satsam daha hızlı gidecek ve daha çok para edecek;

- projelik jackson gövde: 300
    - projelik jackson sap: 400
    - floyd rose: 150
    - manyetikler: 150-200

etti mi bana 1000 :)

uvidinli bunu beğendi.
  15. O zaman ben de Fender DELUXE REV 65'i diyot,pot,direnç diye parçalasam daha mı karlı olur acaba ? :ROFLMAO:

16. o zor be sayın abim :)
    ama bi potans alırım haha

uvidinli bunu beğendi.
  17. bir yandan da iyi oluyor bakma, bunu her up'ladığımda seninle, hakan abiyle, eş dostla muhabbet dönüyor :)

uvidinli bunu beğendi.
  18. Sana indirimli vericem...:ROFLMAO: