Satılık Gibson Les Paul Studio Ebony 2011 Usa + Orj. Hardcase (geçici Olarak 2400tl)

'Elektro Gitarlar' forumunda Cosmicsea tarafından 5 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2400
    Takasa:
    açık
    Merhaba arkadaşlar. Gibson Les Paul Studio Ebony 2011 gitarımı kullanmadığımdan satıyorum. Tertemiz, hasarsız, kusursuzdur.
    Orjinal hardcase'i, kitapçığı, sertifikası, garanti belgesi, sap ayar anahtarı gibi sıfır aldığımda ne varsa hala durmaktadır.
    Boya üzerinde çok hafif pena izleri dışında hasar yoktur. Sap ayarı bozulmamış, dolayısıyla hiç oynanmamıştır.
    Tüm ayarları orjinal, temizlik ve klavye bakımı yeni yapılarak telleri değiştirilmiştir. 3 tane aynı renk stüdyonun arasından çalarak bunu seçmiştim. Sesi diğerlerinden daha güçlü ve klavyesi daha rahat gelmişti. Les Paul Studio Faded modelleri ile karıştırmayınız. Mantıklı takas tekliflerini değerlendirebilirim, macbookpro ile de modeli ve temizliğine göre takas olur.
    Takasta sayılacağı fiyat 2600 dür. Nakit ihtiyacından dolayı geçici olarak 2400'e veriyorum.

IMG_5784.JPG IMG_5785.JPG IMG_5787.JPG IMG_5788.JPG IMG_5791.JPG IMG_5792.JPG IMG_5794.JPG IMG_5795.JPG

Son düzenleme: 21 Kasım 2016
  2. Fiyat 2600 e düşmüştür arkadaşlar, ilgilenen özel mesaj atabilir..

Bu Sayfayı Paylaş