Satılık Schecter Blackjack Sls C-1 A Sbk Elektro Gitar

'Elektro Gitarlar' forumunda 1nsanetr tarafından 6 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1600 TL
    Takasa:
    açık
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    • Sabit köprü
    • Blackout AHB-1 aktif manyetikler
    • Maun gövde, maun sap, abanoz klavye
    • İnce sap
    Satma sebebi: Schecter KM-6 Mark II aldım
    Gitarın durumu: Tertemiz, fretler çok iyi durumda, çatlak vuruk falan filan yok, hard case'te saklandı
    Gitar nasıl verilecek: Bütün temizliği/yağlanması yeni sahibi için bir defa daha yapılıp, sıfır teller çekilip, akordu, entanasyonu, tel/manyetik yüksekliği ayarlanıp kılıfı ile verilecek
    Takas: Schecter Raiden Special 4 bas gitar, tercihen Orange Crush bas amfi, modern US metal tonları olan 1-15 watt arası kafa amfi. Duruma göre üstüne para verebilirim.
    Pazarlık: Öldürmeden yoklayabilirsiniz

Ankara'dayım. Deneyip almanız tercihimdir. Şehir dışına göndermek istemiyorum.

Notun dibi: Maggot alacaksa güzellik yaparım ;)

[​IMG] Parayla değil, sırayla. Bu fiyat performans canavarıda aynı muameleyi görüyor. Hani ileride satarsam diye kaydı burada dursun.

Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız, eski kullanıcı adım 1nsane

Dolar 3.5 olunca gitarın sıfırı 3000 lira olmuş. Bu kadar temiz bir gitarı bu fiyata satamıyorsam bir kaç ay daha bekler alırım alacağımı, ölmem. Bu ilanın son haftası...

Son düzenleme: 2 Aralık 2016 04:44
    uvidinli ve gurkanisevic bunu beğendi.
  2. Güzel gitar, hayırlı satışlar.:)

1nsanetr bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş