Ibanez Rg421 Vs Ibanez Grg170dx

Her zaman söylerim bizim sana dediğimizi alma çünkü olay o bütçelerde tamamen şans işi denk getirmeye bakıcaksın ben sana denemen gerekenleri tavsiye edeyim. Jackson Dinky serisi, Ibanez RG421, Schecter'lardan herhangi birisi (pek bilgim yok), yada ikinci ele odaklanacaksın. Hatta bence amfiye ayıracağın parayı da söyle çünkü amfi baya önemli bir olay.

schecter omen extreme 6 var ikinci el bulursan iyi olur sıfırı 1300 küsür tl, cort m600 var 1300 tl gibi fiyatı, ikinci el bakabilirsin ona da...

Amfi dünyasını kurcalama vakti geldi sanırım :D
Senin bütçende ibanez 10g, line 6 spider iv 15, roland micro cube ve blackstar id core 10 kullandım. İyiden kötüye sıralama yaparsam blackstar harika iş çıkarmış hele fiyatına göre mükemmel bir amfi. Sonra roland sonra line6 derim. Vox ve marshalllar hakkında tecrübem yok yorum yapamayacağım ama 400e kadar amfi arıyorsan çoğu kişi blackstar önerir diye düşünüyorum. Ben memnun kaldım tavsiye ederim. Son bi not ekleyeyim, isterse elinde 10bin liralık bir gitar olsun ses amfiden çıktığı için sonuç olarak amfi seçimini doğru yapmalısın

Senin bütçende ibanez 10g, line 6 spider iv 15, roland micro cube ve blackstar id core 10 kullandım. İyiden kötüye sıralama yaparsam blackstar harika iş çıkarmış hele fiyatına göre mükemmel bir amfi. Sonra roland sonra line6 derim. Vox ve marshalllar hakkında tecrübem yok yorum yapamayacağım ama 400e kadar amfi arıyorsan çoğu kişi blackstar önerir diye düşünüyorum. Ben memnun kaldım tavsiye ederim. Son bi not ekleyeyim, isterse elinde 10bin liralık bir gitar olsun ses amfiden çıktığı için sonuç olarak amfi seçimini doğru yapmalısın
Biraz iyi kurcaladıysa ve maddi durumu da uygun olmuşsa şuan Mesalar, ENGL'lar bile dizmiş olabilir o arkadaş 2 yıl gibi bi sürede :)

Şu an elimde bi Fender Mim ve Boss gt1 prossesörle sahnelerde para biriktiriyorum daha iyi ekipmanlar ve amfi için, sanırım hala o yeterli maddi duruma geçemedim, olsun halledeceğiz :)

Geri