Satılık Samick J-tr Les Paul

'Elektro Gitarlar' forumunda mapofheart tarafından 7 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1200 TL
    Takasa:
    kapalı
    ESP E-II M-II
    Tam özellikleri aşağıdaki linkte:
    E-II M-II
    Bulabildiğim en ucuz Türkiye fiyatı aşağıdaki linkte:
    Elektro Gitarlar : Esp E-II M-II Amber Cherry Sunburst Elektro Gitar

Gitarı Boston Guitar Center'dan bu sene Şubat ayında aldım; 4-5 kere çalabildim sadece. Üzerinde en ufak bir çizik bile yok, dükkan temizliğindedir. Orjinal hardcase dahil. Sert müzikle ilgilenen arkadaşlar için daha uygunu var mı bilmem :)
    Fiyat: 4500 TL
    SATILDI (22.11.2016)

===========================================================
    SAMICK JTR LINDA
    Özellikler aşağıdaki linkte:
    Samick JTR Linda LN20 FR - Elektro Gitar
    (NOT: Gitar Set Neck'dir; linkteki özelliklerde yanlış yazılmış).

Oldukça sağlam ve güzel tasarlanmış bir gitar; fiyatına göre harika diyebilirim. Model ismindeki JTR ünlü Gibson gitar tasarımcısı J.T. Riboloff'un başharfleri, bu sefer Samick ile çalışmış. Kilo olarak biraz ağır (~4,5 kg civarında) ancak üzerindeki orjinal Floyd Rose (FRTS1000) ve sapı çok çok iyi, çalınabilirliği oldukça yüksek bir gitar ve kaliteli. Bu fiyat skalasında Samick'in Cort'a açık ara fark atabildiğini gösteren örnek bir gitar bence. Ayrıca siz de görüyorsunuz, gerçekten kendine has bir tasarımı var. Kulakçıklardaki tel sarmayı kolaylaştıran mekanizma bile düşünülmüş. Manyetik güzel, karakter olarak DP155'e benziyor ancak biraz daha temizini düşünün.

Gitar yaklaşık 1 senedir bende ancak çalmıyorum, gigbag içinde yatıyor; gigbag fiyata dahildir bu arada. Gitar oldukça temizdir ve sıfır kokusu üzerinde :)
    Fiyat: 1200 TL

DSC_0144.jpg DSC_0145.jpg DSC_0146.jpg DSC_0147.jpg DSC_0148.jpg DSC_0153.jpg DSC_0152.jpg DSC_0154.jpg DSC_0155.jpg

===========================================================

Son düzenleme: 22 Kasım 2016
  2. İlan güncelmidir..

3. Önümüzdeki ayın 8ine kadar satılmazsa gelip denemek istiyorum. Anlaşırsak satın almayı düşünüyorum

4. Eğer ESP 'den bahsediyorsanız bir arkadaş aynı sizin gibi Aralık başında almak istediğini iletti. Haberiniz olsun diye belirtiyorum.

stormmaster77 bunu beğendi.
  5. Artık hangimizin şansına olursa

mapofheart bunu beğendi.
  6. Hayırlısı :)

stormmaster77 bunu beğendi.
  7. ESP satılmıştır.
    Samick J-TR halen satıştadır...

Bu Sayfayı Paylaş