Satılık Custom Les Paul Gold Top

'Elektro Gitarlar' forumunda mapofheart tarafından 7 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1500
    Takasa:
    kapalı
    CUSTOM LES PAUL GOLDTOP
    Prototip olarak tasarlanmış güzel bir gitardır. '54 Gibson Gold Top modeline özenerek yaptırttım ama ton düğmesini çıkarttırdım:
    Gibson Custom 1954 Les Paul Standard - Gold Top, Single P90

Özellikleri:
    • Maun gövde ve sap (set neck)
    • Rosewood klavye
    • 22 jumbo perde
    • Tek ses düğmesi
    • Standart bıyık şekilli Gibson headstock (bir Türk olarak hastasıyım :pompous:)
    • Tonerider P90 krem manyetik; 8K civarında rezistansı var; kuvvetli ve dip gürültüsü yok, sustain iyi.
    • Gövde ve klavyede kemik binding
    • Gigbag
    Gitarın üzerinde logo vs yoktur. Perdeler %100 durumda, herhangi erime vs yok; henüz 6 aylık bir bebek. Bir tane daha nur topu gibi custom Les Paul'üm oldu, yer darlığından dolayı mecburen bunu satıyorum.

Switch konumundaki X, siyah elektrik bandıdır; kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yalın hali şurada: Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Jared James Nichols tarzı takılmak isteyen arkadaşlar için bulunmaz fırsat :)
    Şaka değil gerçek, standart bir amfide bile hemen hemen aynı Jared tonunu alabiliyorsunuz..
    Fiyat: 1500 TL
    DSC_0133.jpg DSC_0135.jpg DSC_0136.jpg DSC_0138.jpg DSC_0141.jpg DSC_0142.jpg DSC_0143.jpg

Son düzenleme: 10 Kasım 2016
  2. JJ Nichols, güzel tonu varmış:

uvidinli ve mapofheart bunu beğendi.
  3. Candır can.. :)

4. Gitar ile yapılmış bir kayıt. Ritm gitar olarak da solo olarak da aynı gitar kullanılmıştır. Sadece Blackstar 40W amfi ile ve pedalsız kaydedilmiştir. Ritm gitarda amfinin chorus efekti, solo gitarda ise yine amfinin reverb efekti vardır.
    >>> Les Paul Goldtop Demo - Clyp <<<

uvidinli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş