Satılık Blackstar Ht-5r Kombo Amfi (pedal Hediyeli)

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda Buried tarafından 11 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1000 TL
    Takasa:
    kapalı
    Herkese merhabalar,
    Blackstar HT-5R 5 Watt Guitar Amp | Blackstar Amplification

Amfiyi alana yanında ücretsiz D4 - D5 modlu Boss DS-1 vereceğim.

Fotoğraflardan görüleceği üzere amfi kozmetik olarak kusursuzdur.
    20161012_180402.jpg 20161012_180418.jpg 20161012_180439.jpg 20161012_180455.jpg 20161012_180523.jpg

Kafamdaki tona yaklaşmak adına farklı ekipmanlara yönelmek istediğim için amfiyi satmaya karar verdim,
    Amfinin ilk sahibi benim, Do-Re Tünel mağazasından almıştım.

Stok lambaları haziran ayında TungSol 12ax7 ve Electro Harmonix 12bh7 ile değiştirmiştim, lambalar neredeyse yeni sayılır yani.
    Bu haliyle tizler daha az kulak tırmalıyor, ses biraz daha derli toplu ve daha sıkı.

Amfinin kendi drive'ını merak edenler için örnek kayıt almıştım onun linki (harley benton v30 kabin ile):
    Seymour Duncan Blackouts™ Modular Preamp

Uzun zamandır bu forumdayım, bir dolu alışverişim oldu, sattığım şeyin vuruğu kırığı var ise gizlemek gibi bir huyum olmadığından şunu da paylaşmak istiyorum efem;
    2011 serisindeki ses gelmeme problemini Eylül 2014 'te benim de yaşamam üzerine o dönem Do-Re ile görüşerek DTL Elektronik'e yönlendirilmiş ve sorunu orada hallettirmiştim. O gün bugündür bir kere bile tekrar etmedi bu sorun, bu kadar zamandan sonra edeceğini de sanmıyorum artık...Onun dışında potlar butonlar footswitch haşırtı huşurtu yapmadan problemsiz çalışmaktadır.

Takas düşünmüyorum, İstanbul içi Tavşantepe - Kadıköy metro hattı üzerinde elden teslim etmeyi düşünüyorum, orjinal kutusu kitapçığı footswitchi durmaktadır. Kargosunu karşılarım derseniz kendi kutusu ile kargolayabilirim.

Her ilanımda yaptığım gibi çabuk elden çıkarabilmek için fiyatı uygun tutmaya çalışıyorum, indirim teklif etmez iseniz belki amfinin yanına minik bir hediyecik verebilirim, hatta belki şirinleri bile görebilirsiniz :D

Son düzenleme: 26 Ekim 2016
    Dragonchaser ve CAJEMIR bunu beğendi.
  2. hoparlörü kaç inç acaba?

3. Merhabalar, 12 inç hoparlör var içinde.

4. Selam 1000 tl bütcem var düşünürseniz.

5. Selamlar, bugün ilana eklediğim üzere amfinin yanında ücretsiz olarak D4 - D5 modlu Boss DS-1 de vereceğim. Şu durumda fiyatı değiştirmesek sizin için de uygun olur mu?

6. takas olur mu ?

7. Nakit ihtiyacım olduğundan takas düşünmüyorum malesef, teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş