Satılık T C Tc Electronic Toneprint Shaker Vibrato Pedalı Kargo Bedava!

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda Rat_Dog tarafından 12 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    360 tl
    Takasa:
    açık
    Merhaba,

Pedalboard'ı dağıttığım için artık ihtiyaç fazlası olan tc electronic shaker vibrato pedalım satılıktır. Mini modeli ile karıştırmanız. 4 knoblu normal olan modelidir. Fotoğraflarda göstermeye çalıştım ama fotoğraflarda bile belli olamayacak kadar köşelerde boyasında hafif kusur ve çizikler var. Üst yüzünde ise yazılarda silinme vs. yoktur. Knoblar rahatça dönüyor, switchler sorunsuzdur. Jack ve Usb girişleri de sorunsuzdur. Alt kısımda velcro var o yüzden temiz kirli demiyorum fotoğrafta ne görürseniz odur. İsterseniz velcroları söküp, kalan band izlerini temizleme solüsyonları ile çıkartabilirsiniz. Ben bu şekilde bıraktım. Alt kısımdaki bütün etiket, seri no vs. mevcut ve silinme yok etiketlerde. Buradan pedalın orjinal olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Pedalı burada anlatmak çok uzun olacağı için örnek videoları youtube'dan izlemenizi tavsiye ederim. Oldukça bilinen bir pedal zaten. Toneprint olayı var, usb ile diğer depolama cihazlarınıza ya da pc-laptop gibi araçlara tonunuzu yükleme imkanı ya da tc electronic sitesinden indirebileceğiniz güncellemeleri alabiliyorsunuz. Oldukça versatil bir alet.

Zamanında amerika'dan sıfır alınma. Türkiye gelen seriden değil. Kutusu yok, fotoğraflarda gördüğünüz gibi 9v sıfır duracell pil ile vereceğim. Bu da kullanım sıklığına bağlı olmak üzere 5-6 ay adaptörsüz götürür diye düşünüyorum.

Genelde pedal ilanlarında iç kısmının fotoğrafı çekilmiyor ama alanın içine sinmesi için ve içinde tamir ya da değişim olmadığıı göstermek için içinin fotoğrafını da ekledim.

Videolar:

Fotoğraflar:

IMG_1916.jpg IMG_1917.jpg IMG_1918.jpg IMG_1919.jpg IMG_1920.jpg IMG_1921.jpg IMG_1922.jpg IMG_1923.jpg IMG_1924.jpg IMG_2019.JPG

Fiyat: 360 tl Kargo bedava+1 sıfır duracell 9v pil (fotoğrafta gördüğünüz) vereceğim.

Türkiye sıfır fiyatları 500-530 tl civarı değişiyor temizliğine göre uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın. İkinci elde de pek düşmüyor bunu da fiyatı değerlendirirken gözden kaçırmayın derim.

Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar Emg 81 60, sıfır ve kutulu emg 81-81, sıfır emg 81 85, Sıfır, kutulu emg s single coil vg20 full set, seymour duncan limewire sıfır gibi s single set sss, seymour duncan pearly gates, gibson 490 R gibson 500 T

Gibson usa firebird'ten çıkma chrome mini humbucker.

tc electronic shaker, sıfır, kutulu isp decimator 2, Bir sürü fender orijinal yedek parçalar vida truss rod başı saddle vidaları vs.. 11 delikli sıfır HSS perloid (White tortoise) pickguard fender stili,Dunlop 95q wah, gotoh 103b ve gibson tune o matic köprü lp için, bir sürü 100k, 500k ve 250k gibson ve diğer markalardan potlar, 25k aktif manyetik ve diğer projeler için orjinal alpha potans, Fender chrome 2 point tremolo set.

Tlf: 0 50 5 77 6 seksen üç 3 5

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Güven verecekse Doktorum şu an çalışmıyorum öğrenci sayılırım ama sağlık bakanlığında kaydım vardır yani Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler.

Bu Sayfayı Paylaş