Alınık Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi

'Diğer Ürünler' forumunda kapci42 tarafından 14 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Elinde olupta bana satabilecek olan var mı (tek cilt versiyonu)

2. nadirkitap.com üzerinden bulunamıyor mu?

Grundar bunu beğendi.
  3. Amacım ucuza getirmek yoksa her yerde var

4. Sarraflar...

5. Sahaf demek istediniz sanırım. :)

Anlıyorum. nadirkitap.com zaten sahafların stoklarını girdikleri bir site. Dolayısıyla daha ucuz oluyor genellikle. Ama niyeyse bu kitap Kabalcı'nın kendi sitesinde daha ucuz (36 TL) gözükmekte. Sanırım beşibiryerde versiyonun 2. eli yok sahaflarda.

6. İsmi görünce direk yorum yapmıştım da ön yargılı davranmışım dediğiniz gibiymiş ama kendisini yine de ucuza bulamadım :) aslında burada Rampalı çarşı var muhtemelen orada bulurum da hiç olmazsa onlara vereceğim parayı forumdan birisi alsın diye düşünmüştüm

masterofmasters bunu beğendi.
  7. kabalcı komik indirimler yapıyor 30-40tl ye bulabilirsin rahatlıkla...okumak istediğim ama boyutunu görünce çekindiğim ender bir kitap kendisi.hatta ingilizcesinden daha çok zevk alacağımı söyleyen arkadaşlarım var. bakalım nolacak :ROFLMAO:

8. welmour

welmour

557
    1,110
    9,006
    İki gün önce idefix den 36 tl ye aldım.

9. Müthiş kitaptır. Bu başlık vesilesiyle okumamış olanlara önermiş olalım.

10. Pdf şeklinde okumuştum ben . Maksat ucuza getirmekse kolayca pdf dosyasını bulup okuyabilirsin.

11. akıllı telefon kullanmıyorum bilgisayardan da haliyle zor olur 1100 sayfa civarıymış

12. Sahaflarda mutlaka vardır ama 10 lira daha az ödemek için daha yarısına gelmeden dağılacak, muhtemelen kimi sayfaları... neyse.

Bu Sayfayı Paylaş