Satılık Akg C414 Xls

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda ugur86 tarafından 14 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  Samsun
  Fiyat:
  3850
  Merhaba, mikrofonu birkaç ay önce Thomann'dan aldım, farklı bir mikrofona upgrade amacıyla satıştadır. Resimlerden de anlaşılacağı üzere sıfır ayarında temizliktedir, herhangi bir teknik-kozmetik kusuru bulunmamaktadır. Home studio'da birkaç enstruman kaydında titizlikle kullanılmıştır. Resimler cihazın kendisine aittir.

  c414 - XLS yani flat-natural olan en yeni versiyondur, efsanevi b-uls serisinin devamıdır, sesi renklendirmeden en doğal haliyle detaylı bir şekilde kaydetmenize yardımcı olur, birçok studyonun demirbaş mikrofonudur. Cihaz Almanya'dan alınmış ve %100 orjinal bir üründür, Made in Austria hologramını da ürün görsellerine ekledim. Ayrıca 3 yıl garantilidir, faturası, orjinal aliminyum case'i ve shockmount + pop filtresi ile tam bir set olarak gönderilecek / teslim edilecektir.

  Türkiye mağazalarında güncel fiyatı 7.000 tl üzerindedir, herhangi bir kâr amacı gütmeksizin yurt dışı maliyetlerine (vergiler+kargo+banka komisyonları vs.) veriyorum. GET ile taksit imkanından yararlanmak isterseniz GET formunda ilan açabilirim. Sorularınız için site üzerinden mesaj bırakabilir ya da makul saatlerde arayabilirsiniz, teşekkürler.

  https://www.sahibinden.com/ilan/iki...d-condenser-studyo-mikrofonu-353048940/detay/

  1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG Adsız.jpg
   
 2. 3850 tl ile güncellenmiştir.
   

Bu Sayfayı Paylaş