Satılık Reecho Black Secret Eleclady

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda mmukoza tarafından 14 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Eskişehir
    Fiyat:
    50 TL
    Takasa:
    kapalı
    Pedallar perfect conditiondadır. Türkçesi: alıp dükkana sıfır diye koysaniz sırıtmaz. O derece temizler. 3 4 gün ev içinde kullanıldı kullanılmadı o kadar yani.

Dore müzikten 5 6 ay kadar önce alındı ancak oradaki elemanlar faturanın daha sonra kesileceğini söyledi. Ben de gidip uğraşmadım açıkçası 3 kuruşluk şeyler için. İsteyene pazartesi günü gidip fatura için dore ye gidebilirim.

Yarın İstanbulda olacağım. Tahminen Beşiktaş tarafında, iş yoğunluğuma bağlı olarak yarın İstanbul için elden satış yapabilirim. Pazartesiden sonra eskisehire evime dönüyorum. O vakitten sonra da aynı şekilde eskişehirde elden satış yapabilirim.

Türkiye nin her yerine alıcınin ödemesi karşılığında kargo yaparım.

Bunların dışında resimler aşağıda. Baştan söyleyeyim indirim, takas, toplu alırsak ne olur, sanalpazar, get şu bu gibi teklifler kabul etmiyorum. Fiyatlar zaten komik. Nakit ihtiyacından ötürü bu şekilde. İmkanı olan alır son diyeceğim bu.

İyi geceler.

20161014_215720.jpg 20161014_215815.jpg

2. Bedava!!!

3. Bedava! Eleclady olmasa atlayacaktım.

4. @mmukoza Gonder eleclady'yi bana :) Hesap no alayim.

5. Beyler bayanlar Sx konusuna olan yoğun ilgiden dolayı bu konuyla ilgili geç cevap yazıyorum affedin ama malesef Mooerler de ilanı açtığım gibi satildi:)

Bu Sayfayı Paylaş