Satılık Takamine Eg320c Elektro Akustik Gitar (sıfır Ayarında)

'Akustik & Klasik Gitarlar ve Aksesuarları' forumunda Katatonia tarafından 15 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    TL
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba. Öncelikle TEL: 554 384 97 10 Özkan.

Gitarımı yaklaşık 2 yıl önce Zuhal Müzik' ten satın aldım. 2 yıldır severek kullanıyorum tonları ve tınıları oldukça hoşuma gitmesine rağmen artık tonuna alıştığım için bir üst modelini almak istemem sebebi ile çok sevdiğim gitarımı satıyorum. Gitarımın tellerini dün aldım, almak isteyen arkadaş fazla masraf yapmasın diye. 11 numara Ernie Ball telleri mevcuttur. Gitarımda çatlak, vuruk, kırık, hasar gibi hiçbirşey bulunmamaktadır.

Alan arkadaş gönül rahatlığı ile kullanabilir, satışında bile içime sinerek vereceğim, gönlüm rahat. Tonları oldukça tok ve sustainli. Gitarın yanında 1 adet taşıma çantası ve 1 adet pena verilecektir. Detaylı fotoğrafları dilerseniz whatsapp üzerinden yada mail yolu ile gönderebilirim. Şehir dışınada kargo yapabilirim ama önceliğim elden teslim etmek, bir zarar gelmesin diye. Beni bilen bilir zaten nasıl kargo yaptığımı forumda aratabilirsiniz, sorabilirsiniz. Stokta olmayan sitelerde bile 1000 liranın üzerinde bir satışı var ve iyi niyetimi suistimal etmeyecek kişiler ile görüşebilirim.

Fiyat: 790 TL --> 750 TL

Gitarın Özellikleri;

Üst: Ladin Ağacı
    Arka: Maun Ağacı
    Yanlar: Maun Ağacı
    Klavye: Gül Ağacı
    Elektronik: TP4 Preamp 3 Band EQ ve akort aleti

TEŞEKKÜRLER.

2119_buyuk_1.jpg H99518000001000-00-750x750.jpg takamine-eg320c-dreadnought-acoustic-guitar-[4]-2388-p.jpg takamine-g-series-12-string-30-series-model-acoustic-electric-solid-top-gd30ce-12.jpg

Son düzenleme: 10 Kasım 2016
  2. Günceldir, fiyat 750 liraya çekilmiştir.

Bu Sayfayı Paylaş