Fecal Roar Fest! #1 @retro Rock Bar, 5 Kasım 2016

'Forum Meydanı' forumunda heleluyah tarafından 16 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Skastika
  , Rötbrains, Hedonistic Noise ve Asperger Kasım'ın 5'i gecesi cumartesi günü 4 grup Retro Rock Bar'da Fecal Roar Fest!'in ilk etkinliğinde bir araya geliyor.

  ♫ Kapı 20.00'da açılır.
  ☼ Giriş ücretsiz.

  Skastika
  Skastika, Bursa, Türkiye kökenli ska, reggae ve punk rock grubudur. Türkiye'de ska ve punk tarzında müzik yapan gruplardan birisidir. İlk müzikleri "Lanet Karı" ile bir Rock-A Festivali'ne başvurup sahne almaya hak kazanmışlardır. Grup önlerine çıkan bu fırsattan sonra çeşitli besteler yapmış, aynı zamanda halen kayitlarını sürdürmektedir.
  facebook.com/SkastikaTR

  Rötbrains
  Rötbrains 2011 kışında kirli, çiğ ve çirkin müzik yapmak amacıyla Kadıköy'de kuruldu.
  rotbrains.bandcamp.com

  ϟ Hedonistic Noise
  Nisan 2016'nın başında İstanbul'da kurulmuş punk, hardcore punk ve grunge harmanlamasıyla müzik yapmaya çalışan 3 insandan oluşmuş grup 11 parçalık prova kayıtlarından oluşan "Masturbation" isimli demo albümünü kaydedip internet üzerinden yayınlamıştır. Basit, tekrarlayan gitar riffleri ve vur-geç sözlerle müzik yapan üç insan benzer tarzlardaki gruplarla kendi düzenlediği sahnelerine devam etmektedir.
  HedonisticNoise.bandcamp.com

  Asperger
  Kasım 2015'te İstanbul Taksim'de palazlanmış alt. rock/punk rock grubu, müziklerinin berbat olduğun düşünüyor ve bölge halkının nefretini kazanmış durumdalar. Eskiden 410'un ne manaya geldiğini yalnızca konserine gelen insanlara söylüyorlardı artık Asperger oldular.
  aspergermusic.bandcamp.com

  Fecal Roar Fest! yerel sahnedeki punk, ska, grunge, noise ve benzeri tarzlardaki grupların bir araya gelmesiyle oluşan mini bir "kendin yap" festivalidir. Organizasyon ve konserlerle alakalı düzenlemeler müzisyenlerin ortak çabalarıyla yerel punk sahnesine destek olmak amacıyla hazırlanmaktadır. Herhangi bir yerde toplanmış yukarda belirtilen tarzlarda olmak şartıyla müzik grupları bir yerden izin almaksızın özgürce "Fecal Roar Fest!" adı altında etkinlik açarak konserlerin devamını sağlayabilirler.

   
 2. "Fecal" ? Anlamı, "dışkı ile ilişkili" demek.
  "Dışkısal kükreme" hakikaten çok yaratıcı bir isim olmuş:)
   

Bu Sayfayı Paylaş