Satılık Tc Electronic Flashback Triple Delay (delay Pedalı, Sıfır)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda angelbomb tarafından 16 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    900 TL
    Takasa:
    kapalı
    Merhabalar,

TC Electronic marka Flashback Triple Delay pedalı satılıktır. Pedal sıfırdır, sadece 1 defa deneme amaçlı amfiye bağlanmıştır. Evden dışarı çıkmamış, ayakkabı ile dahi basılmamış durumdadır. Tüm kutu içeriği (adaptör + booklet + stickerlar + kaydırmaz altlık) mevcuttur.

Pedalı Almanya'dan satın aldım. Almış olduğum Avrupa fiyatına satmaktayım; 900 TL.
    Takasa kapalıdır, lütfen takas teklif etmeyiniz. Setup'ta delay pedalı kullanmamaya karar verdiğim için satıyorum.

*Özel mesaj ya da telefon/whatsapp'tan ulaşabilirsiniz, tel: 0533 488 5107

IMG_1008.JPG
    IMG_1010.JPG IMG_1007.JPG

* Pedal Hakkında Özet Şeklinde Bazı Özellikler: TC Electronic son zamanlarda çıkardığı delay pedalları ile kült statüsüne erişmiş durumda. Özellikle Flashback serisinde birbirinden başarılı delay engine'leri birarada bulunmaktadır. Fakat Triple Delay başka bir boyut, kendisi için gerçekten ''Delay'lerin kralı'' diyebilirim. Triple Delay yanyana 3 adet Flashback delay pedalına birden sahip olmanızı sağlıyor. Bu 3 adet delayi birbirinden bağımsız şekilde kullanabilirsiniz, ayrı ayrı ya da üst üste açabilir, global tap tempo ile 3 delay'in de zamanlamasını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu 3 adet delay pedalının sinyal hattında birbirlerine 'seri' ya da 'paralel' olarak bağlanma alternatifini seçebilirsiniz. 11 adet de delay nota zamanlaması seçebiliyorsunuz (16'lıklar, tripletler vb.). Bu da size neredeyse sonsuz kombinasyon olanağı veriyor. Midi giriş / çıkışını bilgisayara ya da Midi uyumlu bir cihaza bağlayarak ayarladığınız metronoma göre işletim yaptırabilir, ya da istediğiniz delay oto kontrol parametrelerini yazabilirsiniz. Stereo/mono giriş çıkışlar ve artı olarak expression pedal bağlama imkanı da sunmaktadır. TonePrint yazılımı ile cep telefonundan hazır patchler atabilir, bilgisayardan ise pedaldan ayarlayabileceğinizin çok ötesinde 10'larca parametreyi ayarlayabilirsiniz.

Selamlar,

Bu Sayfayı Paylaş