Satılık Hughes&kettner Bass Kick 313 100 Watt Combo Bas Amfisi

'Bas Gitar ve Aksesuarları' forumunda Babbazulla tarafından 17 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1100 TL
    Takasa:
    açık
    Hughes&Kettner Bass Kick 313 100 Watt Combo Bas Amfisi

Amfinin detayları için: Hughes and Kettner Bass Amps

Şu an satışta olan Bass Kick BK100'ün bir önceki versiyonu.

Özellikleri kabaca şu şekilde:

- 100 Watt
    - 15" Speaker
    - Sound Matrix Preamp --> Bu knob ile 4 farklı ses elde edilebiliyor.
    - Parametriq EQ
    - HF Horn Switch --> Özellikle slap çalımlar için tasarlanmış bir devre. Açılıp kapatılabiliyor.
    - Balanced Line Out (XLR)
    - FX Loop Send/Return
    - Aktif ve Pasif Girişler
    - Kulaklık Çıkışı
    - Harici Kabin Bağlama İmkanı
    - Made in Germany

Görüleceği üzere pekçok özelliği tek bir bünyede toplayan bir alet. Kozmetik olarak iyi durumda, ufak tefek çizikleri var tabi ki. Fotolardan görülebilir. Teknik bir sorunu yok, gitarist olduğum ve evde nadiren kullanıldığı için potlarda ufak cızırtılar olabilir. Uygun bir zamanımda spreyleyeceğim.

Güncel versiyon BK100'ün TR Fiyatı: Hughes & Kettner Bass Kick 100 watt Bas Amfisi ::: Solomusic Ankara Gitar Klasik Akustik Elektro Bas Amfiler Yedek Parçalar Aksesuarlar Satış Mağazası

Benim İstediğim Fiyat: 1100 TL

Oldukça uygun bir fiyat verdiğimi düşünüyorum. İstanbul Şişli tarafındayım. Hacimli bir alet olduğu için, gelip evden alınması gerekiyor, o yüzden kargo maalesef söz konusu olmayacak.

Ürün takasa da açıktır. Özellikle ihtiyacım olan birşey yok. Üzerine nakit alabileceğim teklifleri değerlendirebilirim. Elektro özelliği olmayan akustik gitarları, gitar pedallarını, ses kayıt ekipmanlarını değerlendirebilirim.

Fotolar:

2. Güncel; tekliflere açık...

3. Şöyle güzel bir akustik gitar teklif edilse negzel olur...

4. Yukarıya...

5. Akustik gitaaaar, akustik gitaaaaar, akustik gitaaaarrr...

Takasta akustik gitara cidden yükselmiş durumdayım, teklif gelsin yav... Üzerine nakit neyse verilir yani.

6. Takasa açık demiş miydim?

7. Metal Muff Top Boost , Digitech DigiDelay pedallarımı üstüne de nakit verebilirim usta

8. Ö.m. atıyorum.

Bu Sayfayı Paylaş