Blue Cat's Destructor

#1
Blue Cat's Destructor - Distortion and Amp Sim Plug-In (VST, AU, AAX, VST3, RTAS, DX)Hafif ve orta kırılmalarda bildiğim alternatif vst'lerin hepsini ezdi geçti diyebilirim. Poweramp tonunu ilk defa bir vst'den adamakıllı aldım.

-Yeni başlayanlara arayüzü zorlu gelebilir, tepedeki ana preset menüsünden "guitar" diye sub-presetlerden dilediklerinizi deneyebilirsiniz.
-Kendi amfinizi tasarlamak isterseniz "destructor" modülünde (şimdilik-yazılımcıya bunu bildirdim) poweramp preseti yok, en alttan softclip'i seçin ve drive'ı sonra dynamics'i arttırmakla başlayın. Zaten 4 tane parametre var çok zor olmayacaktır. Elbette diğer modüllerde ince işlenebilir (modülün sağ yukarısındaki "e" edit butonundan)
-post filter ir değil, eq gibi yani değişiklikler mümkün. Burada COMB filterı kullanablmek önemli, elbette beğenmediniz modülü kapaıp başka vst'den dilediğiniz ir'ı açabilirsiniz.
-Mix'le uğraşanlar preset menüsünü iyi araştırsın, plug-in aslında bir distortion modülü ve hertür distortion'u taklit edebilme iddasında yani preamp, tape, tube vs...bunlara dahil ;)
 

Üst