Yardım Kampanyasında Sahne Alacak Grup aranmaktadır.

Selamlar.
ilk önce bukadar güzel ve düsünce iceren bir organizasyon palanı yapdıgınız icin tesekkür ederim kendi adıma.Bu tür organizasyonların daha fazla olmasını temenni ederim.Aklımda sıkı takipcisi oldugum bir kac grup var bu organizasyonda bulunmasını istedigim fakat kendileri ne düsünürler , ne tür bir planları var bilmiyorum ama umarım katılırlar bizde hem onları dinleme bahanesiyle hemde yardım amacıyla konsere geliriz.

Görüsmek üzere.

arkadaşlar inanılmaz mutlu oldum. Hepinize teker teker teşekkür ederim.

Bu hafta içi bir toplantı duyurusu yapıp sizinle buradan paylaşacağım. Hem neler yaptığımızı, neleri hallettiğimiz ve ne amaçladığımızı sizlerle paylaşacağım. hemde hepinize yüz yüze teşekkür etmek istiyorum.

Her grup için 1 saat sahne düşündük.

Gruplar gönüllü oldukları için her grubun uygun saatini ayarlamaya çalışacağım.

Müzik saat 20:00 de başlayacak ve gece 02:00 ye kadar devam edecek. Planımız bu...

Bu konserin devamı geleceğinden ilk konserde düşüncemiz 6 grup...

Giriş ücretli 10 YTL ve ilk yerli içki dahil.

Mekan bahçelide... 350-400 kişi kapasiteli...

Mekan bir cafe-bar... Normal şartlarda sadece karaoke geceleri düzenleyen bir yer fakat bu gecede hiç bir beklenti içine girmeden ve en önemlisi bir takım ihtiyaçlarımızıda karşılayarak kapılarını bize açtı.

Kapıdan toplanacak para okulun hesabına aktarılacak.

Şimdilik durum bu...

Hepinize tek tek teşekkürler, hepinizin yolu açık olsun.

MARSYAPIM demiş ki:
Selam

Eger adi gecen mekan Ankarada ise gitar anfisi bas anfisi ve davul MARS YAPIM STUDYOLARI tarafından sizlere ucretsiz olarak temin edilecektir.irtibat icin [email protected] dan lutfen bize ulasın.
www.marsyapim.com
www.myspace.com\studiomars

312 417 58 76

Çok teşekkürler, detayları görüştük... Mars Yapım desteğe hazır imkanları doğrultusunda.

Ayrıca izniniz olursa afişimizde logonuzuda kullanmak isterim.

Teşekkürler.

maniacrock demiş ki:
arkadaşlar ben şuan aylin aslımlada bu konu hakkında itibarata geçicem eğer bu organizasyon kesinleşirse....zerzele yanınızda...

Böyle bir imkan varsa... Ayrı bir konser düzenleyebilirz. Lütfen görüşelim bu konuda...

Çok teşekkürler,

bir çok grupla görüşmeler yapılıyor... Burada beyan edenler dışında...

Şeytantüyü, İDEA, Hayalettren de desteklerini esirgemiyolar..

Öncelikle organizasyonun gerçekten güzel bir amacı olduğu için iligililere teşekkür ve tebrik ederim..
Sondört grubu olarak bizde sahne alabiliriz uygun görülürse.
Ayrıca organizasyon için elimden gelen desteği vermeye hazırım.
Çorbada bizimde tuzumuz olsun..

Saygılarımla...

Çok gönüllü ve katılımcı grup olduğuna göre arayı çok soğutmamak şartıyla, bu yardım konserlerinin belirli aralıkla devam etmesi çok iyi fikir. Böylece tadı damağında kalmaz insanların. :) İyi çalışmalar diliyorum tekrardan.

Sevgiler...

THEROCKULA olarak bu anlamlı organizasyonda sahne almak isteriz bana öm den konser tarihini ve saatlerini belirtirsen sevinirm bize de uyarsa mutlaka orda olcaz çalsakta çalmasakta

silent_guitar demiş ki:
Çok gönüllü ve katılımcı grup olduğuna göre arayı çok soğutmamak şartıyla, bu yardım konserlerinin belirli aralıkla devam etmesi çok iyi fikir. Böylece tadı damağında kalmaz insanların. :) İyi çalışmalar diliyorum tekrardan.

Sevgiler...

Onur Bu Fikrin İçin Seni Bir Ara Anlından Öpücem Hatırlat Olur Mu ? 8)

Menekşe Son Gelişmelerden Haberdar Edersen Sevinirim...

Saygılar...

Arkadaşlar 22 grup başvurdu bana... ama sadece 6 grup ayarlamam lasım....

Şimdiden sahnede olsun yada olmasın herkese çok teşekkürler...

Konserlerin devamı gelecek ama çok daha ciddi organizasyonlarla...

Sağolsun gölge barla bir takım projelerimiz var...Eğer bu çalımalarımız iyi sonuç verirse çok daha kapsamlı bir konser daha düzenleyeceğiz.

Önümüzdeki hafta tüm detaylar belli olacaktır....

Hepinize teşekkürler...

Üzgünüm ki ilk sayfada yetişemedim.Böyle bir organizasyon için sizi kutluyorum...Gerçekten harika

ve önerim bunun devamlı bir festivale dönüşmesi ve küçük bir mekanda değilde büyük bir alanda yapılması (ileriki zamanlarda )

Yeniden kutlarım...Galiba grup kontenjanı doldu...Kolay gelsin.Umarım güzel geçer ve çok yardımda bulunulur... ;)

Geri