Visual Silence (Death-Thrash Metal)- Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda -umutkolac- tarafından 7 Nisan 2007 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz 2004 yılında Orhan ve Çakır tarafından kurulmuş, birçok eleman değişiklikliği yaşamış, 2007 Şubat ayında elemanları tamamlamş son haliyle çalışmaya başlamıştır.

Grup Elemanları:

Vokal-->> Orhan
    Davul-->> Çakır
    Lead Gitar-->> Gökhan
    Ritim Gitar-->> Umut
    Bass-->> Mert

14 Nisan da Ekin Sanat Merkezinde'yiz!!!

2. Başarılar arkadaşlar.Orhan'la Çakır'a da selamlar...

3. hehe saolasın canım herkesi bekleriz 14nisanda guzel bi konser olucak gelenleri guzel bi gun yasatmak icin visual silence olarak elimizden geleni yapıcaz :)

4. Yanlış yere açmışsınız başlığı amatörlükle ne alakası var haha. Hespi üstad hepsi gosu. Çakır falan pro davulcu yani.
    Neyse, en kısa zamanda dinlemek üzere, kolay gele diyorum.

5. tesekkur ederiz kardesim insallah gelirsin bigun izlemeye sende cok isteriz taa Çanakkale'den :)

6. Burhan beni unutmussun =P Tesekkurler cicim, ama kacircaksin neyazikki
    süpriz coverlarimizi heh.

Öneri ve eleştirilerinizi bekliyoruz... (beni eleştirmek yok, hrrr)

gogo Visual Silence ^_^V

7. visual silence diince durucan arkadaş:) ben o kdr diorum:) ekin sahnesindeki konserinizde mutlaka olucam kolay gelsin ;) :metalhead

8. KONSER

1.KYMBOO (PUNK)
    2.REFRESHMENT (METAL)
    3.TANSİYON12.8 (PUNK)
    4.MOBİDCYK(ROCKBLUES)
    5.VİSUAL SİLENCE(METAL)

YER: EKİN SANAT MERKEZİ (MENEKŞE-1 SOKAK NO:8 ONUR ÇARŞISININ ALTINDA)
    TARİH: 14 NİSAN CUMARTESİ
    SAAT: 13:00
    GİRİŞ: 7.5 YTL

18 YAŞ SINIRI YOK

9. basarılar beyler kusura bakmayın 14 ünde izmir konserinden dolayı sizi izleyemicez ama en kısa zaman da telafi etcez merak etmeyin

10. arkadaslarlar cok tesekkur ederiz ilginize umarız sizi memnun edebiliriz...Thrashfire i da aramızda gormekten mutluluk duyarız ama malesef izmir konserlerinden dolayı olamıyolar kardeslerime basarılar diliyorum izmirde :) keep supporting fucking METAL!!!!!!

11. orhancım cnm bu ilgiye layıksınız ama :D merak etme boşuna deil bu ilgi yane :wink: bütün grup elemanları kendi alanlarında çok iiiler e haliyle grupta güsel oluo :!:

12. cok saolasın gercekten bunları duymak cok guzel grup adına tesekkur ederim bizi takip etmeye devam edin :)

13. Arkadaşlar Refreshment olarak başarılar diliyoruz.14 ünde aynı sahneyi paylaşıcaz coştururz beraber sanırım 4 biz 5 de siz çıkcakmışsınız.Metaaallllll fırtınası estircez orda.Bu arada basçınız Mert i de Infradark tan tanırım çok iyi basçıdır. Galiba sonunda istediği grubu bulmuş hepinize başarılar 14 ünde görüşürz.Bu arada bestelerinizide çok merak ediyoruz...

14. herkese teşekkürler Refreshment'a da başarılar inşallah çok güzel olcak
    orda görüşürüz...

15. başarılar orhan dayı ve yaratık çakır orda olamayacağım bazı sebeplerden dolayı ama çok deli çalacağnızdan eminim yeniden başarılar

16. kihkih herkes sizi konuşuyo çok mutlu oldum

17. umarım guzel olucak refreshment gelecek vaat eden bi grup biz en iyisini yapabilmek icin elimizden geleni yapıcaz o konserde umarım hersey guzel olur

18. KONSER AFİŞİ

19. beyler infradark olarak orda olucaz çakır benim adamım tanışmıyoz ama adam koparmış yaa tanımıyomm üstüne....sırf zaten refshement çakır ve mert için gelicem çakır bu konserde bi show bekliyom.....

20. Afişte Visual Silence yazıyo dikkat ettinmi bilmiyorum Çakır'ın henuz belirlenmis bi solo performans konseri yok sanırım bu tarihlerde :)

kalabalık istiyoruz kalabalık :)

Bu Sayfayı Paylaş