Ruh Salatası (Alternatif Rock)-Ankara

Psycedelic for me&fly on the sky on my band..and u feel your soul our music...dont think anyone else..anything!!!nevermind give the music by yourself!!!...forget anything...

:)))

GOD BLESS...

konserafizn4.jpg

konserde başarılar dostlarım....afişde benden olsun.....

Ellerinize sağlık arkadaşlar başında biraz tedirgin başlasakda konsere hepimiz için güzel bi konser geçdi diye düşünüyorum farklı tarzınızla renk geldi oraya =) Ellerinize sağlık , başka organizasyonlarda birlikde olmak dileğiyle..

Dip not : Keizer davul :)

Yaklaşık 3-4 yıldır takip ettiğim bi grupsunuz...uzun zamandır arıyodum...geçenlerde turkrockta forumunuz olduğunu bi arkadaşımdan duydum...bu siteye de sizi bulmak için üye oldum diyebilirm yani :D bu arada bestelerinizi indirebileceğim bir siteniz varsa bilgi verirseniz sevinirim.Aynı zamanda Çanakkale-Bursa veya Bandırma'da konseriniz olursa sahneye nasıl çıkarsınız bilmiyorum çünkü burda sizi dinleyen bir kitle mevcut durumda...güvenlikler yardımcı olur artık sahneye çıkarken :D Başarılar diliyorum yeniden..Ankaraya da en kısa gelicem umarım dinlemek nasip olur.Kolay gelsin...

başarılarınızın devamını diliorum...gerçekten sağlam çalıyosunuz.dün eskizde ilk kez izledim...ve sanırım bundan sonra bar programlarınıza sürekli gelicem.kolay gelsin görüşmek üzere.

Geçtiğimiz şubat ayında izlemiştim sanırsam gölge tunalıda sahnede gerçekten çok iyidiniz...bi de en son parçada davulcunuz sölüyo genelde siz doğaçlama yapıyosunuz...en çok beğendiğim ksım o bölümdü konserde hakkaten uçurdunuz yani..yeni bi konseriniz olsada yine aynı ortamı paylaşsak keşke...bu arada serhan setup genişliyo gitgide.. kolay gelsin

han__bar:bizi bu kadar önemsemene ne kadar sevinsek azdır yani..bandırma konserinde izlemiş olsa ihtimalin yüksektir..

Bestelerimizi..www.myspace.com/ruhsalatasi adresinden dinleyebilirsiniz.

Güvenlik konusuna gelince de oralada ve henüz zamanlarda o durumlara gelmek gerçekten hoş olurdu..ama henüz çok zor olur die düşünüorum..
Çanakkale de bi kitle olduğunu biliodum ama bursa ve bandırmayı hakkaten bilmiodum,bilmioduk..çok sevindirici bi haber...en yakın zamanda konser ayarlanır umarım bu şehirlerde ve hem biz hemde sizler keyifli saatler yaşarız...

Ankaraya bekleriz tabi ki ;)

sinemist:eskiz konserinde bazı aksaklıklara rağmen çaldık.basçımız eren sayesinde sound işini de çözdük..saolsun:D beğendiğin için saolasın..program veya konserlere bekleriz...

saygılar...

cansu_09 demiş ki:
Geçtiğimiz şubat ayında izlemiştim sanırsam gölge tunalıda sahnede gerçekten çok iyidiniz...bi de en son parçada davulcunuz sölüyo genelde siz doğaçlama yapıyosunuz...en çok beğendiğim ksım o bölümdü konserde hakkaten uçurdunuz yani..yeni bi konseriniz olsada yine aynı ortamı paylaşsak keşke...bu arada serhan setup genişliyo gitgide.. kolay gelsin

teşekkürler..doğaçlama son bir yıldır bizde alışkanlık haline geldi diebilirm..ve inaılmaz zevk alıoruz konser sonu olsa bile doğaçlama yapmaktan...beğendine sevindim..

setup konusu da bunlar daha hiçbişey diil insanlar neler yapıolar...olay daha çok çalışmak ve yapılmayı başarmak...amacımızda bu zaten..

saygılar..

KeiZer_Bass demiş ki:
Ellerinize sağlık arkadaşlar başında biraz tedirgin başlasakda konsere hepimiz için güzel bi konser geçdi diye düşünüyorum farklı tarzınızla renk geldi oraya =) Ellerinize sağlık , başka organizasyonlarda birlikde olmak dileğiyle..

Dip not : Keizer davul :)

teşekkür ederiz keizer bass..evet aşağı yukarı her barda olduğu gibi orda da sorun oldu pek tabi ama organizasyon eksikliği de var.''şu var bu var veya ona buna gerek yok''gibi ekipman vb.sesle ilgili noksanlıklar olsa da eren sağolsun:)soundcheck de yardımcı oldu.acaba olmasa nolurdu o da traji komik olurdu baya sanırım..biz de kaizerle çalmak isteriz tarzlar farklı olsa da.gerçi çaldık pek farketmedi:)

han__bar demiş ki:
Yaklaşık 3-4 yıldır takip ettiğim bi grupsunuz...uzun zamandır arıyodum...geçenlerde turkrockta forumunuz olduğunu bi arkadaşımdan duydum...bu siteye de sizi bulmak için üye oldum diyebilirm yani :D bu arada bestelerinizi indirebileceğim bir siteniz varsa bilgi verirseniz sevinirim.Aynı zamanda Çanakkale-Bursa veya Bandırma'da konseriniz olursa sahneye nasıl çıkarsınız bilmiyorum çünkü burda sizi dinleyen bir kitle mevcut durumda...güvenlikler yardımcı olur artık sahneye çıkarken :D Başarılar diliyorum yeniden..Ankaraya da en kısa gelicem umarım dinlemek nasip olur.Kolay gelsin...

aaa çok sevindik.ilginç bi takip olmuş..serhan(zorba)belirtmiş beste linki ini.biz kendi güvenliğimizi getirelim:)mutlu oldum şahsen ben de orda bi kitlemizin olduğuna.yüksek bi ihtimal zeytinlide izleyenler oluşturmuştur bu kitleyi tahminen..en kısa beklioruz seni:) kolaysa başına gelsin:)

sinemist demiş ki:
başarılarınızın devamını diliorum...gerçekten sağlam çalıyosunuz.dün eskizde ilk kez izledim...ve sanırım bundan sonra bar programlarınıza sürekli gelicem.kolay gelsin görüşmek üzere.

teşekkür ederiz sinemist..sanırım istanbuldasın.bu konsere denk gelmen iyi olmuş.ankaraya geldiğinde aynı yerde izleyebilirsin çünkü program yapma gibi bi ihtimal var bizim orda..yalnız dünkü performansımız %40oranında oldu çünkü zaman kısıtlması,tarzımızın konsepte göre çok farklı olması nedeniyle programlarda çaldığımız daha güncel parçaları repertuarımıza koymadık..görüşmek üzere..

cansu_09 demiş ki:

evet 17şubattaydı o konser gölge tunalıda..çok teşekkür edioruz tebriğin için.son şarkı olarak genelde onu yapıoruz ve sölüorum ve çalıoruz ve geleneksel doğaçlamamızı yapıoruz:) o gün sanırım yaklaşık yarım saat sürmüştü takılmamız..hatırladığım şey o gün e dair girdiğimiz trip garip garip surat ifadeleri oluşturmuş fotoğraflardan anlaşılıo,baya kendimizi kaybetmişiz:)bi anda sahnede bunları üretmek kolay diil ve kesmeden yarım saat..valla yukarda sinemist e belirttiğim gibi eskiz de program olma durumu(ki sadece orası diil) var.bundan sonraki konserlerde açıkçası daa iyi düzenlenmiş organizasyonlarda çıkmak istiyoruz.bu arada serhan senin set up genişlio sanırım ben de farkında olamaz oluorum:D artık yeni şarkı yapmak istemiorum,yeter artık!!!:)

RUH SALATASI msn ine gider :arrow: [email protected]

Grubumuzda yaklaşık 8 aydır vokallik görevini üstlenen Ramazan IŞIK'la yollarımız ayrılmıştır..Ramazan'a bugüne kadar ki katkılarından dolayı teşekkür ederiz..

RUH SALATASI olarak çeşitli vokal denemelerinden sonra Ender ARZUMAN'la yollarımızı birleştirmiş bulunmaktayız..umarız hepimiz için hayırlı olur...

Saygılar...

evet bayadır tembellik yapıyoruz ama bahtsız müzik topluluğumuzun bahtsızlığı devam etti bu süre boyunca yine..bu arada neler mi yaptık,pop a kaydık..şubat ayında çıstak çıstak gelicez..

Geri