Alt

Amatör Grublarımızın En İyilerinden ALT Demo Kayıtlarını Dinledim Bence Geleceği Parlak Bir Grub Dinlemenizi Tavsiye Ederim

herkese selam...

yazdiklariniz icin tesekkurler...

evet 10 martta odtü deyiz..

brief-case, size de basarilar...buyuk ihtimal izleriz sizi...

kleopatra, demo malesef artik hicbir yerde bulunmuyor...200 kadar vardi hepsi bitti...bir daha da cogaltmadik...su an 6-7 sarkilik bir album hazirligindayiz...yaza dogru cikacak sanirim piyasaya... belki onun cikisiyla beraber tekrar cogaltiriz demoyu...simdilik netten indireceksin sarkilari..
bu arada bi ara okuyacagim oykuyu.. ;)

alt'in su anda ne yaptigini daha ayrintili ogrenmek isteyenler, altmosfer.com daki "biz ne yapiyoruz?" baslikli yaziyi okuyabilirler...

gorusuruz...

orkun (alt)
www.altmosfer.com

herkese selamlar

odtü de ki konser gayet başarılıydı , ayrıca gayet mutlu oldum sizi dinlediğime ,
umarım görüşürüz
kolay gelsin.

özgür (maNga)

sagol ozgur...

ufak tefek seyler oldu bizi rahatsiz eden ama genel olarak iyi bir konser olarak kalacak aklımızda...organizasyon da bence cok iyiydi...

pek muhabbet edemedik ama olsun...
umarim gorusuruz, hatta calariz birlikte...

orkun (alt)

sagol ali..

bazi ekipmanlari ilk defa odtude denedik...o yuzden pek tatmin olamadık baz konularda... ama zamanla cozulecek...

next highwayi izleyemedim ne yazık ki... kendimize gelmye calisiyoduk o saatlerde...
sagol yorumlar icin...

gorusuruz...

orkun(alt)

Kadıköy Shaft Konseri....

ALT Kadıköy'deki ilk konserini 21 Mart Pazar günü saat 20:00'de Kadıköy Shaft Club'da veriyor...

Giriş 5 milyon olacak...
Yaş sınırı var :/

gelin, izleyin...yorum yapın...paylaşın...

budur...

gorusuruz...

orkun (alt)

cigerkelebegi demiş ki:
herkese selam...

yazdiklariniz icin tesekkurler...

evet 10 martta odtü deyiz..

brief-case, size de basarilar...buyuk ihtimal izleriz sizi...

kleopatra, demo malesef artik hicbir yerde bulunmuyor...200 kadar vardi hepsi bitti...bir daha da cogaltmadik...su an 6-7 sarkilik bir album hazirligindayiz...yaza dogru cikacak sanirim piyasaya... belki onun cikisiyla beraber tekrar cogaltiriz demoyu...simdilik netten indireceksin sarkilari..
bu arada bi ara okuyacagim oykuyu.. ;)

alt'in su anda ne yaptigini daha ayrintili ogrenmek isteyenler, altmosfer.com daki "biz ne yapiyoruz?" baslikli yaziyi okuyabilirler...

gorusuruz...

orkun (alt)
www.altmosfer.com

selam orkun,

yeni albüm almanya´ya da buluncak mi? diger 4 sarkiyi netten indirdim öyle dinliyorum.

yaş sınırı

konserdeki yaş sınırının olmaması için bölge karakolundan özel izin almak gerekiyor/ malum o özel izinin alınabilmesi için manevi + maddi(!) baya çaba göstermek lazım... ama 18 yaş sınırı yüzünden gelemeyecek olanlar dert etmeyin/ bahar aylarında bir çok kere karşılaşma fırsatımız olacak / oralarda görüşmek üzere. .)

okan(alt)

Geri