Alt

nekadar aradım bu başlığı varya kırılgan meleği ilk dinlediğimde uçuyodum ondan iki üç ay soora sihaı buldum bence muhteşem grup ve bi albümü hakediyosunuz gerçekten çok iyisiniz

herkese teşekkürler...

albüm çalışmaları devam ediyor... ama henüz bir firma ile görüşmemiz olmadı...basım, dağıtım gibi teknik işlerin nasıl çözüleceği belli değil ama eninde sonunda bir şekilde size ulaşacaktır...en kötü ihtimal kendimiz dağıtırız...

cyberknight, evet erk'le takılırız sık sık...komşu gibiyiz...
"erk the jerk" bile denir kendisine hatta :)

gorusuruz

orkun(alt,vokal)

arkdaşlar(bunu alt grup elemanlarına söylüyorum), kimsiniz, nesiniz bilemiyorum ama helal olsun size, Layne Staley için yazmış olduğunuz parça süper...
Kutluyorum sizi bir Layne Staley manyağı olarak...

Müthiş bir iş çıkarmışsınız... sözler harika... müzik sololar süper... Umarım herkes sizi keşfeder...

Çünkü müziğiniz keşfedilemeye değer...

ya cikti mi yeni albüm? pek takip edemiyorum nete fazla girmedigim icin. o müjdeyi bana verecek arkadasi bekliyorum simdi. alt grubunu bekliyorum simdi cünkü son zamanlarda bir yigin cöp topluluklari cikti. zaten bu 4 demo parcayla yere siki adim atan bir grubun sirti asla yere gelmez. yolunuz acik olsun. türkiye´nin sizin gibi adam akilli sarkilar yapan gruplara cooooooooooooook ihtiyaci var.

ya sanırım biras geç oldu ama daha yeni dinledim... bi arkadaş indirmiş netten... abi noluyo bu ne hayırdır fln derken kaç kere dinledim ard arda bilmiyorum (siyah ı bitek)... çok az şarkıyı sıkılmadan ard arda dinlemişimdir... öbür şarkıların da isimleri çok dikkat çekici, özellikle kırılgan melek i çok merak ettim... indircem birazdan... ne diyim yaa çok duygulandım harbi isim de güzel... düşünülmeden koyulmuş olması daha da bi güzel... yürüyün beeaaa :metalhead

Geri