Kıraç

trt de canlı performansta cem karacanın şarkılarından oluşan konserler düzenleyeceğinden bahsetti,cem karaca çok severmiş kendisini...ama resimdeki gözyaşlarını katlederek söyledi ...hakikaten şarkıdan gözyaşı akıyordu :D

ayrıca "resimdeki gözyaşları"nı yeni nesil içerisinde kim KIRAÇtan daha iyi okuyor isim verebilirmisiniz??? beğenmek zorunda değilsiniz fakat bu karalama yapma hakkını vermez size..biraz daha saygı lütfen...dinleyicilerine saygınız yoksa onca emek var ortada,emeğe saygı gösterin...

nostalji demiş ki:
ayrıca "resimdeki gözyaşları"nı yeni nesil içerisinde kim KIRAÇtan daha iyi okuyor isim verebilirmisiniz??? beğenmek zorunda değilsiniz fakat bu karalama yapma hakkını vermez size..biraz daha saygı lütfen...dinleyicilerine saygınız yoksa onca emek var ortada,emeğe saygı gösterin...
tabi kıraçın bestelerini yapan Namıkın emeğine saygı duyduğu gibi değil mi? Bırak bu işleri biz saygı gösterilecek adama saygı gösteririz her yönden dinleyiciyi kazıklayan adama değil.Biraz gözünü açta yapılan yorumları oku
Herşeye rağmen aynı şeyleri tekrarlıyorsan kusura bakma ama sana da saygım yoktur

KIRAÇ la ilgili herşeyi en dikkatli şekilde okuyorum bu forumuda takip ediyorum meraklanma arkadaşım.sizin ne kadar KIRAÇ dinlediğiniz ortada..yapılan çalışmaları albümlerin kapaklarından takip edebilir namık beyin her bestesinde adının yazıldığını görebilirsiniz...her yönden kazıklandığınızı düşünüyorsanız hiç ilgilenmezsiniz olur biter...bu kadar üstüne gidilmesini anlamış değilim...bi takım kişiler provoke ediyo ve üzgünümki sizler buna ortak oluyorsunuz... :roll: :? onu yakından tanısanız inanın hiç böle konuşmazdınız :(

kıraçın tüm albümlerini dinledim.kendiside bunu funda ararın programında söyledi yaptıığı tarz arabesk rock.tek sevdiğim yönü cezaya haddini bildirmesiydi.başka yoooookkkk

nostalji demiş ki:
KIRAÇ la ilgili herşeyi en dikkatli şekilde okuyorum bu forumuda takip ediyorum meraklanma arkadaşım.sizin ne kadar KIRAÇ dinlediğiniz ortada..yapılan çalışmaları albümlerin kapaklarından takip edebilir namık beyin her bestesinde adının yazıldığını görebilirsiniz...her yönden kazıklandığınızı düşünüyorsanız hiç ilgilenmezsiniz olur biter...bu kadar üstüne gidilmesini anlamış değilim...bi takım kişiler provoke ediyo ve üzgünümki sizler buna ortak oluyorsunuz... :roll: :? onu yakından tanısanız inanın hiç böle konuşmazdınız :(
bir sanatçıyı anlamak için illaki her yaptığı şarkıyı dinlememiz gerekmiyor.Eğer kişi kendini magazin bültenlerinde gösteriyorsa zaten nasıl bir adam olduğu anlaşılır.
Ayrıca ben provokeye uğramış falan değilim ayrıca kıraçı tanıyan arkadaşımda var bunları o da destekliyor.Onu karalamak gibi bir amacım yok sadece bu kadar dürüst gösterilmesini anlayamıyorum.Sadece bestelerin altında isim olması o adama hakkını ödediği anlamına mı geliyor?.Senin kıraçla yakınlığını bilemem ama zaten arkadaşı falansan neden savunduğunu da anlıyorum????

nostalji demiş ki:
haksızlık değil arkdaşım size laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor..ve gerçekten benimde zamanım yok :mrgreen:
tabi tabi öyledir..kim kime laf anlatamıyo orası tartışılır herkesin bildiği şeylerin tersini bize anlatamazsın ya da biz anlamayız bu kadar... :twisted:

ya ben kendi fikrimi söliim.cok severdim ben bu arkadasi eskiden.cok da dinlerdim ama böle sagda solda abuk sabuk konustukca sogudum.olay bu.bide artık kendini bişi gormeye basladi.bşi olcaksa halk onu bişi yapar zaten.ama sen tutup da ben şöle iiiyiim.şu adamlar bi seyden anlamio.yada en iyi ben rock yaparim.cemkaraca 1 ben 2 dersen halk da sana 3 u gosterir.haksizmiyim arkadaslar??

-KaRaBaSaN- demiş ki:
ya ben kendi fikrimi söliim.cok severdim ben bu arkadasi eskiden.cok da dinlerdim ama böle sagda solda abuk sabuk konustukca sogudum.olay bu.bide artık kendini bişi gormeye basladi.bşi olcaksa halk onu bişi yapar zaten.ama sen tutup da ben şöle iiiyiim.şu adamlar bi seyden anlamio.yada en iyi ben rock yaparim.cemkaraca 1 ben 2 dersen halk da sana 3 u gosterir.haksizmiyim arkadaslar??
ben de severdim eskiden
ilk albümünü de dinlerim zaman zaman
ama öyle soğuttu ki kendini :!:

-KaRaBaSaN- demiş ki:

ağzınasağlık hocam ama bi konuda katılmıorum sana halk 3 değil 3/1 i gösterdi ona :D

Sarkilarini soz icerigi bakimindan yorumlarsak bence sarki sozleri cok iyi derim; ancak is muziginin tarzina gelince pek de rock denilemez.Ama yine de Turkiye'deki +en'ler arasinda

ShaiRizm demiş ki:
Sarkilarini soz icerigi bakimindan yorumlarsak bence sarki sozleri cok iyi derim; ancak is muziginin tarzina gelince pek de rock denilemez.Ama yine de Turkiye'deki +en'ler arasinda

hocam şarkı sözleri çok aşk meşk içerio.rock müziğine uygun değil formatı.zaten benimsememizin nedenide o.tamam aşk olur ama bu baya bi arabesk yapıyor.hem kendi işi haricinde başka işlerede bulaşmaya başladı.çok konuşuyor yani.
demiştim tek tasvip ettiğim yanı o rapçi çocuğu sıvaması idi.oda reytingdi tabi ama hoşuma gitti yinede.O yüzden helal olsun diorum.

Geri